19 Січ 2019
Велігіній Наталі

Щира вдячність від читачів Дніпровської Центральної бібліотеки Наталі Велігіній за цікаві дарунки, якими поповнився фонд бібліотеки.

Дзвiнка Матiяш

Марта з вулиці Святого Миколая: повість / Матiяш Дзвiнка. – Львів: Видавництво старого лева, 2015. – 240 с., іл.: Пастушенко Н.

ISBN 978-617-679-159-1

Повість Дзвінки Матіяш «Марта з вулиці Святого Миколая» адресована підліткам. Це історія дорослішання дівчинки, яка мріє стати художницею, становлення її як особистості. Це оповідь про життя її рідних і друзів, про творчість і натхнення, живопис і музику, любов і втрату. І про народження нового життя…

Мацко Ірина

Перехідний вік… моєї мами: повість / Ірина Мацко. – К.: ВЦ «Академія», 2016. – 128 с.

ISBN 978-966-580-490-1

Ніби несподівано до Алі прилетіли її тринадцять. І знову все стало якимось дивним — світ, друзі, події в сім’ї і навіть сама собі. Алю приваблює і насторожує її ж загадкова дорослість. Тіло, погляди, думки і кругозір змінюються так швидко, що обертом іде голова. Її захоплюють нові почуття, бажання, можливості, тривожить внутрішня невизначеність.

Багато нових вражень і відчуттів прийшло до неї на порозі дорослості. Несподівано для себе Аля відчула перше кохання, до неї прийшли зовсім не дитячі думки про життя і цінність кожної людини. А ще відкрила смак поцілунку, спробувала спиртне і збагнула, що не завжди щирі наміри керують поведінкою тих, кому віриш. Найсильніше вразило Алю її ж відкриття, що перехідний вік переживають не тільки підлітки.

Виявляється, в її мами — також перехідний період, теж непростий. І в неї є свої таємниці. Мама, долаючи свої труднощі, доростає до розуміння, що її дочка вже майже доросла — інша, ніж була дитиною. І вони починають спілкуватися не просто як мама з дочкою, а як подруги…

Дорожовець О.

Старий будинок: повість / Олександра Дорожовець. худож. Надія Дойчева-Бут. – К.: Фонтан казок, 2015. – 192 с., іл. (Книжка про мене)

ISBN 978-617-7262-08-3

Старий будинок – це неодмінно таємниця, іноді навіть містична… Але ті таємниці й та містика, з якою зіткнулася дванадцятирічна Софійка у старому будинку на Тихій вулиці, перевершать усі ваші сподівання! Навдивовижу світла і зворушлива історія про те, яким насправді важливим у нашому житті є все, створене з добром і любов’ю, у що вкладена часточка душі.

Шефер Б.

Кіра й таємниця бублика або формування характеру за сім кроків / Бодо Шефер; перекл. Наталя Іваничук; худож. Марина Шутурма – Львів: Видавництво Старого Лева, 2017. – 230 с. іл.

ISBN 978-966-2909-45-6

Життя Кіри цілком змінилося після того, як вона врятувала пса – чудового лабрадора Мані. Пес умів розмовляти та навчив дівчинку правильно заощаджувати і розпоряджатися грошима. Ось-ось має здійснитися мрія Кіри – і вона полетить до Каліфорнії. Але на шляху до мети несподівано виникають перешкоди, які не так легко подолати – адже для цього потрібно знати сім правил життя…

Шефер Б.

Пес на ім’я Мані або абетка грошей / Бодо Шефер; перекл. Наталя Іваничук; худож. Марина Шутурма – Львів: Видавництво Старого Лева, 2018. – 230 с. іл.

ISBN 978-966-2909-30-2

Кіра знаходить пораненого пса. Виявляється, пес уміє розмовляти! Він відгукується на кличку Мані і знає все про гроші. Дуже скоро Кіра, прислухаючись до порад Мані і сама стає справжнім фінансовим експертом і допомагає іншим правильно розпоряджатися грошима.Книжка фінансового консультанта, письменника і бізнесмена Бодо Шефера вчить дітей правильному ставленню до грошей. Але вона стане у пригоді і дорослим, котрі захочуть прислухатися до порад і зробити своє життя вільним від фінансових клопотів.