22 Січ 2019
BookAngel в Центральній бібліотеці: Авторська зустріч з Еліною Заржицькою

22 січня в Центральній міській бібліотеці відбувся захід в рамках проекту «BookAngel» Яніки Мерило - громадської діячки, радника дніпровського міського голови.

За півтора місяці ця акція допомогла зібрати понад 2,5 тис. книг у 5-ти містах України для бібліотек, дитячих будинків та дитсадків. Лише у Дніпрі фонд міських бібліотек поповнився більш ніж на 700 примірників. Серед них комплект творів відомої української письменниці, журналістки, члена НСПУ і НСЖУ, нашої землячки, партнера Центральної міської бібліотеки - Еліни Заржицької.

Авторка завітала до соціокультурного центру бібліотеки щоб познайомити юних читачів із новими книжками. Учні СЗШ №21 приходять до бібліотеки не лише по книжки, а й на освітні та розважальні заходи, і цей день не став виключенням. За час зустрічі активні діти змогли розіграти разом із письменницею дві казки і подивитись комікс за одним із творів Еліни Заржицької. Наприкінці зустрічі бажаючі мали нагоду зробити світлину із автором та взяти автограф.

Висловлюємо подяку Янікі Мерило за чудові подарунки, які неодмінно залучать до залів бібліотек нових читачів, і запрошуємо постійних відвідувачів завітати до нашої читальні за літературними новинками.