22 Січ 2019
Семінар "Нова мистецька школа"

Центральну міську бібліотеку з мистецькими школами Дніпра пов’язує тісна співпраця.

22 січня 2019 року Центральна бібліотека знову вітала у себе керівників художніх шкіл, шкіл мистецтв, музичних шкіл (класи образотворчого мистецтва) Дніпра та Кривого Рогу.

В рамках роботи міської методичної секції «Образотворче мистецтво» відбувся семінар за темами: «Нова мистецька школа»  та «Інноваційні методи засвоєння учнями теоретичних навичок у сучасній мистецькій школі».

Професійним досвідом ділилися директор Криворізької дитячої художньої школи № 3 Оксана Поліщук та заступник директора Криворізької дитячої музичної школи №3, викладач з образотворчого мистецтва Інна Баталія.

Завідуюча відділом мистецтв Наталя Звягіна разом з провідним бібліотекарем Тетяною Артеменко ознайомили гостей з можливостями бібліотеки та безпосередньо їх відділу, адже завдяки активній співпраці з творчими школами та студіями Дніпра у Центральній міській бібліотеці постійно проходять експозиції юних художників і талановитих майстрів.

Організатор та натхненник зустрічі - директор Дніпровської дитячої художньої школи №1 Микола  Хандога.

Семінар проводився в рамках обміну досвідом, підвищення професійного рівня та підготовки до атестації викладачів та керівних кадрів художніх, музичних та мистецьких шкіл міста.