01 Лют 2019
Лютий 2019

Шановні читачі, мешканці та гості міста, завітайте на масові заходи до бібліотеки у лютому 2019 року.

1 лютого
п’ятниця
12:00

Антиутопії Євгена Замятіна
135-років від Дня народження письменника, публіциста
Огляд літератури від Олени Петренко
Відділ художної літератури, 1 поверх

1 лютого
п’ятниця
16:00

Перші лікарі міста на Дніпрі: Карл Роде, Павло Бойченко
Лекторій «Цікаве про рідний край»
Лекція від історика, краєзнавця Максима Кавуна
Лекційний зал, 3 поверх

2 лютого
субота
12:00

Жорж Санд: історія життя
Клуб шанувальників прози «Червоні вітрила»
Ведуча: Лариса Друбецька
Літературна програма
Соціокультурний центр, 4 поверх

3 лютого
неділя
13:00

Добре темперований клавір
Проект «Вчитель та учні». Й. С. Бах (1 том)
Виконує: Гліб Адлуцький; Ведуча: Тетяна Адлуцька
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

3 лютого
неділя
14:00

Школа виноградаря
Ведучий: Едуард Толочьянц
Лекція
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

3 лютого
неділя
13:00

Урок малювання «Натюрморт»
Хобі-група «Натхнення»
Майстер-клас від Наталі Федорець
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

5 лютого
вівторок
13:00

Майстерня з Декупажу
Майстер-клас від майстрині Антоніни Куманьової
Соціокультурний центр, 4 поверх

5 лютого
вівторок
14:00

Кібербезпека
до Дня безпечного інтернету
Презентація виставки
Соціокультурний центр, 4 поверх

7 лютого
четвер
15:00

Творчість як спосіб релаксації
Ведуча: психолог-практик Олена Серебрянська
Тренінг для підлітків (13-18 років)
Соціокультурний центр, 4 поверх

9 лютого
субота
11:00
9 лютого
субота
12:00

«Мовою байки…»
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Ведучий: Володимир Третьяков
Літературна програма
Лекційний зал, 3 поверх

9 лютого
субота
15:00

«Зимові зустрічі»
Грають студенти духового відділення Дніпропетровської академії музики ім. М. І. Глінки
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

9 лютого
субота
16:00

«Лісова пісня»
Кіноклуб «Моя Україна»
Перегляд фільму-портрету
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

10 лютого
неділя
12:00

«Обірвана пісня на недосяжній ноті»
Літературно-мистецька вітальня відділу мистецтв
Світлій пам’яті оперного співака-воїна Василя Сліпака присвячується
Ведуча: Світлана Кириченко
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

12 лютого
вівторок
18:00

«І серце повниться любов’ю»
Творча вітальня «Відлуння»
Ведуча: Наталія Бобко
Літературно-музична програма до Дня закоханих
Лекційний зал, 3 поверх

13 лютого
середа
14:00
14 лютого
четвер
14:00

Правова громадська приймальня
Безкоштовні юридичні консультації для читачів бібліотеки від відділів ДРАЦС
Інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

14 лютого
четвер
14:00

Як виглядає кохання
до Дня Святого Валентина
Презентація книжкової інсталяції від Лілії Хомюк
Відділ галузевої літератури, 3 поверх

15 лютого
п’ятниця
16:00

Юні таланти – рідному місту
Мистецький проект від школи мистецтв №4 ім. Б. Гмирі
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

16 лютого
субота
12:00
16 лютого
субота
14:30

«Мелодії кохання»
Ведучий та виконавець: Сергій Ємельянов (кларнет)
Літературно-музична програма
Соціокультурний центр, 4 поверх

16 лютого
середа
13:00

«Митниця дає добро»/«Rien à déclarer»
Кіноклуб «Світ французького кіно»
В рамках Року французької мови
Перегляд та обговорення фільму французькою мовою з українськими субтитрами
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

17 лютого
неділя
12:00

Вечір пам’яті дніпровського композитора Федора Руденка
Цикл «Таланти твої, Дніпро»
Ведуча: Лілія Бігєєва
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

17 лютого
неділя
14:00

Школа виноградаря
Ведучий: Едуард Толочьянц
Лекція
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

19 лютого
вівторок
14:00

Правова громадська приймальня
Безкоштовні юридичні консультації для читачів бібліотеки
Інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

20 лютого
середа
13:00

У їхніх серцях жила Україна
Пам’яті героїв Небесної Сотні
Виставка-презентація від Олени Ясинської-Богомол
Відділ художньої літератури, 1 поверх

20 лютого
середа
14:00

Небесна Сотня. Герої не вмирають
До Дня вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні
Презентація книжкової від Катерини Федорченко
Відділ галузевої літератури, 3 поверх

20 лютого
середа
13:00

«Зима, що нас змінила»
До дня вшанування Героїв Небесної Сотні
Ведуча: Лариса Друбецька
Документальна кінопоказ
Соціокультурний центр, 4 поверх

21 лютого
четвер
17:00

Українська мова: застиглий бурштин чи живильна рідина? Дискусія.
до Міжнародного дня рідної мови
Творча зустріч з дніпровськими письменниками
Соціокультурний центр, 4 поверх

22 лютого
п’ятниця
16:00

Лев Володимирович Писаржевський - видатний вчений міста
Лекторій «Цікаве про рідний край
до 145-річчя з Дня народження
Лекція від історика, краєзнавця Максима Кавуна
Лекційний зал, 3 поверх

22 лютого
п’ятниця
16:00

«Після прем’єри розстріл»
Клуб корисного кіно
Перегляд і обговорення документального фільму про українського режисера Леся Курбаса
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

23 лютого
субота
11:00
23 лютого
субота
12:00

«Очима ти сказав мені: люблю…» (Л.Костенко)
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Ведуча: Лариса Яворська
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

23 лютого
субота
15:00

«Ниточкой золотой…»
Вечір пам’яті барда Володимира Ткача
Творча вітальня «Відлуння»
Ведуча: Наталія Бобко
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

23 лютого
субота
16:00

«100 dni wakacji»
Кіноклуб «Kino polskie»
Перегляд фільму польською мовою
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

24 лютого
неділя
12:00

Мелодії кохання в передчутті весни
Асоціація композиторів Дніпра
Ведуча – Лілія Бігєєва
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

24 лютого
неділя
15:00

Свято у твоїй душі
Клуб любителів співу
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

28 лютого
четвер
15:00

Технології енергоефективності та зелена енергетика
ГО «Відкрите знання», HUB «Cвіт науки»
Панельно-фахова дискусія
Лекційний зал, 3 поверх

28 лютого
четвер
16:00

«Поводир»
Ведуча: Лариса Друбецька
Перегляд та обговорення фільму
Соціокультурний центр, 4 поверх

щопонеділка
14:00

Героїко-патріотичний клуб «Пам’ять»
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

щопонеділка (з 14 січня)
14:00

Героїко-патріотичний клуб «Пам’ять»
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

щосереди
18:30

Велошкола
ГО «Дніпровелоклуб»
Лекція
Соціокультурний центр, 4 поверх

щочетверга
18:30

ENGLISH SPEAKING CLUB OSVITA
Розмовний клуб
Відділ документів іноземними мовами, 6 поверх

щосуботи
13:00

Курси японської мови для продовжуючих
Розмовний клуб
Соціокультурний центр, 4 поверх

щосуботи
15:00

Клуб «Айкідо»
Перегляд та обговорення відео
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Книжкові виставки та перегляди літератури
Усі відділи бібліотеки

Протягом місяця

Машина часу
експозиція ретро-оргтехніки
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

COW – 2018. ILLUSTRATION BIENNALE
Виставка конкурсних робіт
Всі поверхи бібліотеки

Протягом місяця

Чарівною мовою вишиванки
Виставка-інсталяція національної вишивки областей України
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Виставка дитячих художніх робіт
Учнів Петриківської дитячої художньої школи ім. Т. Пати
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця

Мотана доля
Традиційні українські ляльки від викладача МІСК СЮТ м. Дніпро К. Мусієнко
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

Протягом місяця

Візерунки петриківського дивоцвіту
Виставка учениці МІСК СЮТ м. Дніпро Селезньової Софії
Студія декоративного розпису (кер. Малецька Т. О.)
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

Увага!

В афіші можливі зміни.
З приводу заходів, які Вас зацікавили звертайтесь за телефонами:
(056) 740-38-75
(056) 745-20-52