01 Лют 2019
Громадське обговорення

Дніпровська Центральна міська бібліотека повідомляє про громадські обговорення щодо присвоєння імені Олеся Гончара бібліотеці-філії № 10 Дніпровського міського комунального закладу культури «Централізована система публічних бібліотек для дорослих».

Олесь Терентійович Гончар – видатний письменник, громадський діяч, який є знаковою постаттю для Дніпра і для всієї України. У селищі Ломівка, сьогоднішнішній ж/м Ломівський Амур-Нижньодніпровського району (м. Дніпро), проходило дитинство, молоді роки нашого земляка. В АНД районі на вул. Клубній, 25 мешкала сестра письменника Олександра Терентіївна Сова і знаходиться будинок-музей Олеся Гончара. Вже понад 15 років у бібліотеці-філії № 10 працює «Літературна світлиця Олеся Гончара». Багато років бібліотека збирає та популяризує інформацію про життя та творчий шлях Олеся Гончара.

Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення: 
02 квітня 2019 року з 16.00 до 18.00 у приміщенні бібліотеки-філії № 10 Дніпровського міського комунального закладу культури «Централізована система публічних бібліотек для дорослих» (вул. Шолохова, 7).

Більше тут: https://dniprorada.gov.ua/uk/articles/item/30097/gromadske-obgovorennya-schodo-prisvoennya-imeni-olesya-gonchara-biblioteci-filii-10?fbclid=IwAR0wR4CSc5FtaRNYPYbQApVfJWeC3KlJTrTn--NNUGlM7KDyzi0CMnhMF7M