06 Лют 2019
День безпечного Інтернету

Кожного другого вівторка лютого відзначається День безпечного Інтернету. Це міжнародне свято запровадили у 2004 році мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми та молоддю. У 2019 році цей день припав на 5 лютого.

Цього дня в соціокультурному центрі Анастасія Пашко презентувала книжкову виставку «Кібербезпека», тематичну відео-презентацію та підготувала буклет «33 поради з кібербезпеки».

День безпечного Інтернету має на меті долучити до співпраці дітей і молодь, батьків і вихователів, освітян, педагогів і соціальних працівників, представників індустрії та політиків, надихаючи їх відігравати свою роль у створенні найкращого Інтернету.

Діти й молодь можуть допомогти покращити Інтернет, поводячись в онлайні позитивно та ввічливо.

Батьки й вихователі можуть підтримати дітей та молодь використовувати технології відповідально, навчити їх використовувати безпечні й позитивні технології, а також подати приклад поведінки.

Кожний і кожна відповідальні за створення позитивного різноманіття онлайн. Ми всі можемо просувати позитив, коректно спілкуючись в мережі та демонструючи повагу до інших, шукаючи позитивні можливості творити та спілкуватись.

З книгами можна ознайомитись на фото та взяти для вивчення у відділі галузевої літератури Дніпровської Центральної міської бібліотеки за адресою: вул. Воскресенська, 23, 3 поверх.