01 Бер 2019
Березень 2019

Шановні читачі, мешканці та гості міста, завітайте на масові заходи до бібліотеки у березні 2019 року.

1 березня
п’ятниця
12:00

Шолом-Алейхем – геній сміху
160 років від дня народження письменника
Огляд літератури від Ніни Гриценко
Відділ художньої літератури, 1 поверх

2 березня
субота
12:00

Парад композиторів-гітаристів – ювілярів 2019 року
Проект «Студентська філармонія в Центральній бібліотеці»
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

2 березня
субота
14:00

Австрійські зустрічі
За підтримки Почесного Консульства австрійської республіки в місті Дніпро
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

2 березня
субота
17:30

Романтика романсу
Творча вітальня «Відлуння»
Ведучий та виконавець: бард Олександр Савін
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

2 березня
субота
18:00

Внутрішні заборони
Ведучі: психолог-консультант, арт-терапевт Олена Сурда; психолог, арт-терапевт Богдан Климович
тренінг з психології
Соціокультурний центр, 4 поверх

3 березня
неділя
11:30

60-річчя петриківської ДХШ імені Тетяни Якимівни Пати
Літературно-музична програма та презентація виставки
Лекційний зал, 3 поверх

3 березня
неділя
13:00

Урок малювання «Натюрморт»
Хобі-група «Натхнення»
Майстер-клас від Наталі Федорець
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

3 березня
неділя
14:00

«Квіти – небес божественні діти»
Презентація книги поезій Зінаїди Кукіної
Ведуча: Світлана Кириченко
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

3 березня
неділя
14:00

Школа виноградаря
Ведучий: Едуард Толочьянц
Лекція
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

5 березня
вівторок
13:00

Майстерня з Декупажу
Майстер-клас від Антоніни Куманьової
Соціокультурний центр, 4 поверх

6 березня
середа
17:30

Ікони стилю: Коко Шанель, Марлен Дітріх
Видавництво «Фабула»: «Марлен Дітріх», «Коко Шанель»
Проект «Літературний HUB» Ведуча: письменниця Ольга Рєпіна
Презентація книг
Лекційний зал, 3 поверх

9 березня
субота
11:00
9 березня
субота
12:00

«Тобі одній звучать мої вірші…»
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Ведучий: Володимир Третьяков
Святкова літературна програма 8 березня
Лекційний зал, 3 поверх

9 березня
субота
13:00

Масляна седмиця кличе веселиться
Літературний фуршет
Розповіді читачів про традиції святкування Масляної біля виставки
Відділ художньої літератури, 1 поверх

9 березня
субота
15:00

Засідання екскурсійного клубу «Дніпро»
Ведучий: краєзнавець, історик Віктор Єкшов
Творча зустріч
Лекційний зал, 3 поверх

10 березня
неділя
11:15

Повернення Кузінатри
Ведучий: психолог, психотерапевт Андрій Шенін
Лекція з психології
Соціокультурний центр, 4 поверх

10 березня
неділя
12:00

«Дзвенить весна у серці кожного із нас...»
до Міжнародного жіночого дня 8 березня
Ведуча: Світлана Кириченко
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

10 березня
неділя
15:00

«Жінка – це весна»
Клуб любителів співу
Ведучий: Георгій Скороход
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

11 березня
понеділок
18:30

Презентація печатки Святослава Хороброго
Лекція «Сакральні символи України»
Лектор - речник Національного Корпусу Олександр Алфьоров
Лекційний зал, 3 поверх

12 березня
вівторок
17:30

«І знову весна бентежить наші душі…»
Творча вітальня «Відлуння»
Літературно-музична програма
Соціокультурний центр, 4 поверх

13 березня
середа
14:00

Розмова з другом
Зустріч для підлітків із психологом-практиком Оленою Серебрянською
Соціокультурний центр, 4 поверх

13 березня
середа
18:00

Ретроспектива Пітера Гріневея – шекспірівські пристрасті
Кінолітературний клуб «Неоліт»
Зустріч кінолюбителів
Соціокультурний центр, 4 поверх

14 березня
четвер
14:00

Правова громадська приймальня
Безкоштовні юридичні консультації для читачів бібліотеки від ДРАЦС
Інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

15 березня
п’ятниця
16:00

«Життя моє – обірвана струна…»
Клуб корисного кіно
До 70-річчя від дня народження Володимира Івасюка
Кіноперегляд та обговорення фільму
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

15 березня
п’ятниця
18:00

Творча зустріч з письменником і мандрівником Володимиром Супруненко
Проект «Літературний HAB»
Ведучий: Віталій Кучеренко
Літературна програма
Соціокультурний центр, 4 поверх

16 березня
субота
12:00
16 березня
субота
15:00

З′єднані мовою музики
Проект «Студентська філармонія в Центральній бібліотеці»
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

16 березня
субота
16:00

«Відьма»
Кіноклуб «Моя Україна»
Перегляд та обговорення фільму
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

16 березня
субота
17:30

Авторський вечір дніпровського барда Сергія Рудя
Творча вітальня «Відлуння»
Ведучий: Сергій Рудь
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

17 березня
неділя
12:00

«Нам пісня жити допомагає!»
Міське громадське об’єднання інвалідів «Творчість»
Керівник та ведуча: Ольга Мірошниченко
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

17 березня
неділя
14:00

Школа виноградаря
Ведучий: Едуард Толочьянц
Лекція
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

17 березня
неділя
14:30

Присвята Тарасу Шевченко
ГО «День культури світу»
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

19 березня
вівторок
14:00

Правова громадська приймальня
Безкоштовні юридичні консультації для читачів бібліотеки від фахівців з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

20 березня
середа
18:00

Кіношедеври 1964. «Голдфінгер»
«Найвизначніші події 1964 року»
Перегляд фільмів
Соціокультурний центр, 4 поверх

21 березня
четвер
18:00

Життя та творчість поета Семена Фруга
Лекція кандидата філологічних наук Олени Бескровної
Соціокультурний центр, 4 поверх

22 березня
п’ятниця
17:00

«Sophie Scholl. Die letzten Tage»
Вечори німецького кіно
ЗАХІД ПЕРЕНЕСЕНО НА 05.04.19
СЛІДКУЙТЕ ЗА АНОНСАМИ

За підтримки Гете-Інститутом в Україні
Перегляд фільму німецькою мовою з російськими субтитрами
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

22 березня
п’ятниця
18:00

Творча зустріч з Андрієм Цаплієнком
Презентація фантастичного роману «Стіна»
Лекційний зал, 3 поверх

23 березня
субота
11:00
23 березня
субота
12:00

«Поэзии звучащая строка…»
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Літературна програма до Дня поезії
Лекційний зал, 3 поверх

23 березня
субота
15:00

«Весняне натхнення»
Проект «Студентська філармонія в Центральній бібліотеці»
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

23 березня
субота
16:00

«Пелікан»
Кіноклуб «Світ французького кіно»
В рамках Року французької мови
Показ фільму українською мовою
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

24 березня
неділя
13:00

«Заручений з хором»
Цикл «Таланти твої, Дніпро»
Вечір пам’яті дніпровського хормейстера Олександра Переверзєва присвячується
Виступ хорової капели ім. Р. Роллана
Лекційний зал, 3 поверх

26 березня
вівторок
18:00

«Ми будем жить долго»
Творча вітальня «Відлуння»
Ведуча: Наталя Бобко
Літературно-музична програма
Соціокультурний центр, 4 поверх

27 березня
середа
14:00

Розмова з другом
Зустріч для підлітків із психологом-практиком Оленою Серебрянською
Соціокультурний центр, 4 поверх

27 березня
середа
18:00

Ретроспектива Пітера Гріневея – кохання та смерть
Кінолітературний клуб «Неоліт»
Зустріч кінолюбителів
Соціокультурний центр, 4 поверх

28 березня
четвер
13:00

Кіношедеври 1964. «Мері Поппінс»
«Найвизначніші події 1964 року»
Перегляд фільмів
Соціокультурний центр, 4 поверх

28 березня
четвер
18:00

Кіношедеври 1964. «Да здравствует Лас-Вегас»
«Найвизначніші події 1964 року»
Перегляд фільмів
Соціокультурний центр, 4 поверх

29 березня
п’ятниця
12:00

Символи Поля Верлена
175 років від дня народження письменника
Огляд літератури від Олени Петренко
Відділ художньої літератури, 1 поверх

29 березня
п’ятниця
16:00

«Володимир Самодрига: видатний архітектор міста на Дніпрі»
Лекторій «Цікаве про рідний край»
Лекція від історика, краєзнавця Максима Кавуна
Лекційний зал, 3 поверх

29 березня
п’ятниця
17:00

«Good bye Lenin!»
Вечори німецького кіно
Спільно з Гете-Інститутом в Україні
Перегляд фільму німецькою мовою з російськими субтитрами
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

30 березня
субота
13:00

Зростай разом із книгою
До Міжнародного дня книги
Міні-ігри для наймолодших
Відділ художньої літератури, 1 поверх

30 березня
субота
15:00

«Молоді віртуози»
Проект «Студентська філармонія в центральній бібліотеці»
Літературно-музична програма від Сім’я Рибаків (фортепіано, флейта, тромбон)
Лекційний зал, 3 поверх

30 березня
субота
16:00

«Biała sukienka»
Кіноклуб «Kino polskie»
Перегляд фільму польською мовою
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

30 березня
субота
17:30

Вечір поезії Олександра Кобринського
До 80-річчю від дня народження Олександра Кобринського
Ведучий: перекладач, письменник, член НСПУ – Віталій Старченко
Презентація книги
Соціокультурний центр, 4 поверх

31 березня
неділя
11:15

Повернення Кузінатри
Ведучий: психолог, психотерапевт Андрій Шенін
Лекція з психології
Соціокультурний центр, 4 поверх

щопонеділка
14:00

Героїко-патріотичний клуб «Пам’ять»
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

щосереди
18:30

Велошкола
ГО «Дніпровелоклуб»
Лекція
Соціокультурний центр, 4 поверх

щочетверга
18:30

ENGLISH SPEAKING CLUB OSVITA
Розмовний клуб
Відділ документів іноземними мовами, 6 поверх

щосуботи
14:00

Курси японської мови для продовжуючих
Розмовний клуб
Соціокультурний центр, 4 поверх

щосуботи
15:00

Клуб «Айкідо»
Перегляд та обговорення тематичного відео
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Книжкові виставки та перегляди літератури
Усі відділи бібліотеки

Протягом місяця

COW DESING BIENNALE 2018
Виставка конкурсних робіт
Всі поверхи бібліотеки

Протягом місяця

Машина часу
експозиція ретро-оргтехніки
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Чарівною мовою вишиванки
Виставка-інсталяція національної вишивки областей України
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Літературна надія Дніпра – 2017
Виставка ілюстрацій студентів Дніпропетровського театрального коледжу
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Мій Шевченко
Виставка дитячих художніх робіт ДХШ №1
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця

З Україною в серці
Виставка дитячих художніх робіт ДХШ №1
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

Увага!

В афіші можливі зміни.
З приводу заходів, які Вас зацікавили звертайтесь за телефонами:
(056) 740-38-75
(056) 745-20-52