01 Бер 2019
"Поводир" - кінопоказ та обговорення історичної драми в Дніпровській Центральній міській бібліотеці

28 лютого в соціокультурному центрі міської бібліотеки м.Дніпро пройшов кінопоказ історичної драми Олеся Саніна "Поводир", в основу сюжету якого покладено мандри Радянською Україною американського хлопчика та українського сліпого музики напередодні та під час Голодомору. Дякуємо численним глядачам, що завітали до бібліотеки, а відомому письменнику, історику і філософу Ярославу Трінчуку за докладний історичний екскурс в передмові до фільму і за модерацію дискусії після його закінчення. Неодмінно врахуємо побажання наших відвідувачів і організовуватимемо подібні покази в стінах бібліотеки і в подальшому!

Довідка: Ярослав Трінчук - відомий український письменник, історик, публіцист і філософ. Автор наступних книг: трилогія "Кожному своє", психологічні романи "Рапсодія у ре мінорі", "Ігри без правил", "З поверненням, Платоне", "Анахорет". Драми - "Невільники чужої правди", триптих "Славетні" про Берестечко, Івана Богуна, Івана Виговського, "Мертві не зраджують", трагедія українського війська 1919 року та інші... Історичний нарис "Україна: війни, битви, персони", філософський нарис "Хто ми?". Публікувався в газетах "День" і "Українська правда".

В кінці вісімдесятих на початку дев’яностих видавав газету „Вільна думка” і журнал "Монастирський острів". В 1994-95 роках займав посаду директора Дніпропетровської обласної філармонії. Був головою Січеславської обласної організації УРП. З 2000-го року на пенсії.