14 Бер 2019
Виставка подій 1964 року

Сьогодні в Дніпровській Центральній міській бібліотеці відбулась презентація виставок-інсталяцій «Найвизначніші події 1964 року» в рамках міжінстутиціонального проекту «Виставка подій 1964».

Це спільний проект технічно-історичного музею «Машини часу», створений за задумом його директора - Михайла Прудникова, а також Обласної бібліотеки для молоді ім. М. Свєтлова, Обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Першовчителів слов'янських Кирила та Мефодія, Центральної міської бібліотеки, Центральної державної науково-технічної бібліотеки гірничо-металургійного комплексу України.

На всіх 5-ти локаціях представлені події 1964, які кожний собі обрав як знакові, але наші відвідувачі можуть мати і іншу думку, тому за важливість різних подій кожен відвідувач має нагоду проголосувати «вподобайкою» або «невподобайкою».

На презентації у Центральній міській бібліотеці на першому поверсі відвідувачів привітала екскурсовод, яка розповіла про десяток найцікавіших подій того часу. Окрім цікавих фактів гості мали нагоду потримати бібліотечну мишу, пограти у шахмати, намалювати кота та зробити фото у гуцульських костюмах.

Інтерактивні виставки працюватимуть з 14 березня по 14 травня, аби кожен знайшов час зануритись у події минулого та цікаво провести день, відкривши завісу минулого.

Час: вт-сб: 9:00-20:00, нд: 11:00-18:00, пн: вихідний

Адреса: вул. Воскресенська, 23

Вхід вільний.

Інші фото можна знайти тут.