15 Бер 2019
Дніпро усіх часів: історія міста в обличчях дніпрян

Дніпро усіх часів - це  інтерактивна розповідь про історію міста Дніпро через світлини дніпрян та родинні спогади. Історії супроводжуватимуться коментарями фахових істориків-краєзнавців.

Мета проекту - створення веб-сторінки з інтерактивною мапою міста, на якій, з прив’язкою до місцевості (район/вулиця) відображаються ретро-світлини дніпрян та їх спогади.

Проект буде створюватися за підтримки департаменту з питань енергоефективних технологій та ініціатив Дніпровської міської ради та Дніпровської Центральної міської бібліотеки.

Запрошуємо всіх дніпрян взяти участь у створенні фотолітопису нашого Дніпра. Очікуємо світлини всіх часів: від дагеротипів XIX століття і чорно-білих світлин до 1960 років. Наступним кроком буде нанесення на мапу фотографій наступних періодів.

«Історія міста - це і історія та історії жителів міста, та цікаво було б зібрати наші історії на одну мапу. Одне місце крізь різні часи та очима різних людей - як місто змінюється разом із нами»,- прокоментувала радник міського голови Дніпра та ініціатор проекту  Яніка Мерило.

Відскановані фотографії разом із спогадами та історіями надсилайте на адресу: dniprofaces@gmail.com