05 Квіт 2019
Бібліотека запрошує друзів

Прес-реліз

Літературно-музичний вечір за підтримки проекту «Book Angel» Янікі Мерило.
Шедеври класичної вокальної музики у виконанні заслуженої артистки України Галини Кузяєвої. Концертмейстер Тетяна Мартінєк. Ведучий Юрій Кайдаш.

П'ятого квітня о 19.00 в Дніпровській Центральній міській бібліотеці відбудеться Перший благодійний музичний вечір для всіх, хто безкорисливо допомагає розвитку Бібліотеки.

На сьогоднішній день в Центральній бібліотеці втілюється кілька проектів, покликаних оновити й наповнити книжковий фонд, створити затишний і сучасний простір, оновити веб-сайт.

Активні мешканці міста проводять для читачів безкоштовні майстер-класи, лекції, концерти та тематичні зустрічі.

Мета заходу – залучити активних дніпрян до успішного розвитку Центральної міської бібліотеки. Зібрати широке коло друзів: юних і дорослих читачів, усіх, хто готовий взяти участь в оновленні інтер'єру бібліотеки, створювати культурні та наукові заходи, дарувати книги або надавати фінансову допомогу.

Вечір відбудеться за підтримки проекту «Book Angel» Янікі Мерило, вхід на концерт вільний.

Ми просимо гостей вечора принести з собою книги для бібліотеки або зробити пожертвування. Всі кошти, зібрані на концерті, будуть спрямовані на закупівлю нових книг і ремонт приміщення.

Загальна тривалість заходу - 1 година 40 хвилин.
Запрошуються представники ЗМІ. Список запрошених на зустріч друзів бібліотеки укладається. Орієнтовна кількість запрошених – 80 -100 осіб. Попередній запис за телефоном: 056 7403876. 
Контакти для ЗМІ та благодійників: 056 7403715 – директор ДМКЗК ЦСПБ Савран Лариса Василівна.
Місце проведення: Дніпровська Центральна міська бібліотека, лекційна зала (м. Дніпро, вул.Воскресенська, 23, 3 поверх)