21 Бер 2019
"BookAngel" Яніки Мерило: нові дарунки

21 березня до Дніпровської Центральної міської бібліотеки надійшов черговий літературний дарунок в рамках проекту «BookAngel» Яніки Мерило - громадської діячки, радника дніпровського міського голови.

ІТ Компанія AMC Bridge вирішила долучитися до благодійного проекту BookAngel Янікі Мерило та подарувати Центральній міській бібліотеці нову літературу. Директор по маркетингу та піару AMC Bridge Катерина Синах розповіла що компанія залюбки долучилась до проекту і закупила близько 500 одиниць нових книжок для дітей, серед яких художня та навчальна література з орієнтацією на вивчення англійської мови.

На заході був присутній начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов, який виказав подяку і сподівання на подальшу співпрацю.

Дніпровська Центральна міська бібліотека отримала чудове поповнення для свого фонду, яке буде активно використовуватися підлітками Дніпра. Це – книги, які представляють найкращі твори світової літератури та мають неабияку родзинку – паралельний текст українською та англійською мовами.

Серед цих книг: Френсіс Скотт Гетсбі «Великий Гетсбі», Гілберт Кіт Честертон «Скандальний випадок із Патером Брауном», Оскар Вайлд «Кентервільський привид» та «Портрет Доріана Грея», Артур Конан Дойл «Оповідання про Шерлока Холмса», Роберт Стівенсон «Острів скарбів», О.Генрі «Дороги, що ми обираємо», Є.Т.А.Гофман «Володар бліх» та ще 15 чудових авторів та найменувань.

В умовах, коли стоїть завдання вільного володіння молоддю України англійською мовою – це безцінний подарунок юним дніпрянам.

Серед подарованих видань 60 книг англійською мовою із серії «Читаю англійською», і це – теж перлини світової літератури. Підлітки Дніпра читатимуть англійською книги Вальтера Скотта «Айвенго», Бернарда Шоу «Пігмаліон», Уїлкі Коллінза «Жінка в білому», Вільяма Мейкспіса Теккерея «Ярмарок марнославства», Герберта Уельса «Невидимець», Чарльза Діккенса «Девід Коперфільд», Марка Твена «Принц і жебрак».

Надійшли новинки і з унікальної серії «Видатні особистості» для віку 8+. Це книжки про Леонардо да Вінчі, Стіва Джобса, Ілона Маска, Маргарет Тетчер, Леоніда Каденюка. Діти Дніпра матимуть можливість брати приклад з 10 таких всесвітньовідомих особистостей.

Колектив Центральної міської бібліотеки та багаточисельні читачі Дніпра щиро   вдячні програмі Янікі Мерило BookAngel, ІТ Компанія AMC Bridge, яка профінансувала цей дарунок читачам міста.

Якщо наші діти читатимуть такі книги – у України є майбутнє!