28 Бер 2019
Миколі Долгові

Щира вдячність від читачів Дніпровської Центральної бібліотеки Миколі Долгові за чудовий дарунок, яким поповнився фонд бібліотеки.

Долгов, Микола

Про забуту Кримку і незабутній рід Неродів: випуск І / Микола Долгов. – Дніпро: Ліра, 2018. – 151 с.

Автор на основі матеріалів Дніпровського обласного архіву та розповідей односельців робить спробу зафіксувати генеалогію одного з найдавніших родів – засновників хутора Золотого – села Олександрівки – селища Самарівки (нині – передмістя Дніпра) кінця ХХ/ІІІ - початку ХХІ ст.

У кінці книги вміщено схему реконструкції перших поселень чотирьох родів – Нероди, Шамраї, Чайки та Минакови. Про них буде мовиться в наступних випусках книги під загальною назвою «Про забуту протоку Кримку і незабутній рід...».

Щира подяка одному з найперших і найщедріших спонсорів цього виданням. А. Нероді, а також Л. С. Зубенко-Матус і небайдужим землякам-самарівцям, зусиллями яких відновлюється родова пам'ять про тих, хто є на цій рідній землі - малій батьківщині, де розташовані священні могили наших предків, – справжнім господарем.

Долгов, Микола

Про забуту Кримку і незабутній Купцівський рід Минакових / Микола Долгов. – Дніпро: Ліра, 2018. – 168 с.

ISBN 978-966-981-065-6

На основі архівних матеріалів, розповідей родичів та односельців автор простежує генеалогію одного із найдавніших родів Минакових (Минаків) – засновників хутора Золотого, села Олександрівки, селища Самарівки (нині окраїна міста Дніпра), починаючи з кінця ХУІІІ - початку ХХІ ст.

У кінці книги вміщено схему реконструкції перших поселень чотирьох родів – Нерод, Шамраїв, Чайок та Минакових. Про них йдеться в попередніх випусках книг під загальною назвою «Про забуту протоку Кримку і незабутній рід...».

Схема родового дерева МИНАКОВИХ (Минаків) до восьмого покоління вийшла у світ окремо обмеженим накладом 2016 року.

М. Долгову належить першість в оригінальному й чіткому ографіченні розділів, з яких починається кожне наступне покоління роду.

Ви можете взяти та прочитати ці книги в Дніпровській Центральній міській бібліотеці.

Приємного читання.