01 Квіт 2019
Квітень 2019

Шановні читачі, мешканці та гості міста, завітайте на масові заходи до бібліотеки у квітні 2019 року

3 квітня
середа
13:30

«Крізь небо» Антоніни Жури
Презентація книги дніпровської поетеси
Ведуча: Лариса Друбецька
Відділ художньої літератури, 1 поверх

4 квітня
четвер
14:00

Космічна мандрівка для дітей - загадковий світ космосу
До дня Космонавтики
Ведуча: кандидат історичних наук, начальник організаційно-інформаційного відділу Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О. Макарова – Федоренко Ірина
Соціокультурний центр, 4 поверх

4 квітня
четвер
18:30

Фетшеймінг – перешкода на шляху до стрункості
Межрегіональний інститут гештальт-терапії і мистецтва
Ведучі: Ксенія Мартиновська – психолог, гештальт-терапевт, Олена Боса – психолог, гештальт-терапевт
Семінар з психології
Соціокультурний центр, 4 поверх

5 квітня
п’ятниця
17:00

«Sophie Scholl. Die letzten Tage»
Спільно з Гете-Інститутом в Україні
Вечори німецького кіно
Перегляд фільму німецькою мовою з російськими субтитрами
Етнокультурний центр, 6 поверх

5 квітня
п’ятниця
18:30

Життя після звільнення. Психологічні аспекти
Міжрегіональний інститут гештальт-терапії і мистецтва
Ведучі: Ксенія Мартиновська – психологиня, психотерапевтка, Олена Правілова – психологиня, психотерапевтка
Семінар з психології
Соціокультурний центр, 4 поверх

5 квітня
п’ятниця
19:00

Бібліотека запрошує друзів
Проект «Book Angel» Янікі Мерило
За участі заслуженої артистки України Галини Кузяєвої
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

6 квітня
субота
12:00

«Чуден Днепр при тихой погоде…»
Клуб любителів прози «Червоні вітрила»
Ведуча: Людмила Селіщєва
Літературна програма до дня народження Миколи Гоголя
Лекційний зал, 3 поверх

6 квітня
субота
17:30

Хто жартів замовляв?
Творча вітальня «Відлуння»
Ведуча: Наталя Бобко
Літературно-музична програма до Дня гумору
Соціокультурний центр, 4 поверх

6 квітня
субота
17:30

Обережно, психовізаж!
Межрегіональний інститут гештальт-терапії і мистецтва
Модератори: Ксенія Мартиновська - психолог, гештальт-терапевт, Єлизавета Клочкова - професійний візажист
Семінар з психології
Соціокультурний центр, 4 поверх

7 квітня
неділя
11:00

«Пізнання існування». Інвентаризація дійсності. Підсумок наслідків
Ведучий: психолог, психотерапевт Андрій Шенін
Лекція з психології
Соціокультурний центр, 4 поверх

7 квітня
неділя
12:00

Пісня – душа моя!
Літературно-музична програма лауреата міжнародних конкурсів Галини Мирошниченко
Лекційний зал, 3 поверх

7 квітня
неділя
13:00

Урок малювання «Натюрморт»
Хобі-група «Натхнення»
Майстер-клас від Наталі Федорець
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

7 квітня
неділя
14:00

Школа виноградаря
Ведучий: Едуард Толочьянц
Лекція
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

7 квітня
неділя
15:00
9 квітня
вівторок
12:30
10 квітня
середа
14:00

Le Printemps de la Poésie à Paris
Спільно з Альянс Франсез в Дніпрі
Свято франкофонії, конкурс декламаторів
Лекційний зал, 3 поверх

10 квітня
середа
17:30
11 квітня
четвер
14:00

Правова громадська приймальня
Безкоштовні юридичні консультації для читачів бібліотеки від відділів ДРАЦС
Інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

13 квітня
субота
11:00
13 квітня
субота
14:00

З музикою в серці
Проект «Студентська філармонія в Центральній бібліотеці»
Літературно-музична програма від студентів кафедри струнних інструментів
Лекційний зал, 3 поверх

13 квітня
субота
16:00

«Лебедине озеро. Зона»
Кіноклуб «Моя Україна»
Перегляд та обговоренням фільму
Етнокультурний центр, 6 поверх

14 квітня
неділя
12:00

«...Без пісні і в рай я не хочу»
Творча зустріч із співачкою, композитором, поетом Оленою Нікітчиною
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

14 квітня
неділя
14:00
16 квітня
вівторок
14:00

Правова громадська приймальня
Безкоштовні юридичні консультації для читачів бібліотеки Головного територіального управління юстиції від фахівців у Дніпропетровській області
Інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

16 квітня
вівторок
17:00

Спецефекти кіно: від Чапліна до сучасності
Ретро-погляд до дня народження Чарлі Чапліна
Ведучий: Ілля Кухаренко
Соціокультурний центр, 4 поверх

16 квітня
вівторок
17:30

Машина кохання / LOVE MACHINE
Фестиваль «Тиждень австрійського кіно»
Перегляд та обговорення фільму
Фільм демонструється мовою оригіналу з українськими субтитрами
Лекційний зал, 3 поверх

17 квітня
середа
17:30

АНДЖЕЛО / ANGELO
Фестиваль «Тиждень австрійського кіно»
Перегляд та обговорення фільму
Фільм демонструється мовою оригіналу з українськими субтитрами
Лекційний зал, 3 поверх

18 квітня
четвер
12:00

Мальованка на пасхальній крашанці
За попереднім записом за тел.: (056) 740 3805; (093) 133 4677
Майстер-клас від Тетяни Омельяненко
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

18 квітня
четвер
16:00

Топ-10 космічних місій
Освітній HUB «Світ науки» — ГО «Відкрите знання»
Ведуча: Людмила Марченко
Лекція
Лекційний зал, 3 поверх

18 квітня
четвер
17:30

ПРОГРАМА КОРОТКОГО МЕТРА ARS ELECTRONICA-2017 / НАЙКРАЩІ КОРОТКОМЕТРАЖКИ З УСЬОГО СВІТУ. РЕТРОСПЕКТИВА
Фестиваль «Тиждень австрійського кіно»
Перегляд та обговорення фільму
Фільм демонструється мовою оригіналу з українськими субтитрами
Соціокультурний центр, 4-й поверх

18 квітня
четвер
18:00

«Сергій Параджанов: спогади про генія»
Вірменський культурний центр «Вардуї»
Ведуча: мистецтвознавиця Олена Аванесян
Вечір пам’яті
Лекційний зал, 3 поверх

19 квітня
п’ятниця
16:00

«Квітка Цісик: голос із українською душею»
Клуб корисного кіно
Перегляд і обговорення документального фільму про американську співачку українського походження
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

19 квітня
п’ятниця
17:30

ЗЕМЛЯ / ERDE
Фестиваль «Тиждень австрійського кіно»
Перегляд та обговорення фільму
Фільм демонструється мовою оригіналу з українськими субтитрами
Лекційний зал, 3 поверх

20 квітня
субота
12:00

Неперевершена п’ятірка поетів-шістдесятників
Ведучий: дніпровський автор Георгій Філатов
Літературна програма
Соціокультурний центр, 4 поверх

20 квітня
субота
12:00
20 квітня
субота
16:00

«Bienvenue chez les Ch'tis/ Лашкаво прошимо»
В рамках Року французької мови
Кіноклуб «Світ французького кіно»
Показ фільму українською мовою
Етнокультурний центр, 6 поверх

20 квітня
субота
17:30

ПРОГРАМА КОРОТКОГО МЕТРА ARS ELECTRONICA-2018 / НАЙКРАЩІ КОРОТКОМЕТРАЖКИ З УСЬОГО СВІТУ
Фестиваль «Тиждень австрійського кіно»
Перегляд та обговорення фільму
Фільм демонструється мовою оригіналу з українськими субтитрами
Лекційний зал, 3 поверх

20 квітня
субота
17:30

«Стоит ли об этом…»
Творча вітальня «Відлуння»
Творчий вечір барда Леоніда Гейдельберга
Соціокультурний центр, 4 поверх

20 квітня
субота
17:45
21 квітня
неділя
11:00

«Пізнання існування». Інвентаризація дійсності. Підсумок наслідків
Ведучий: психолог, психотерапевт Андрій Шенін
Лекція з психології
Соціокультурний центр, 4 поверх

21 квітня
неділя
15:00

«Пісні на біс»
Клуб любителів співу
Ведучий: Георгій Скороход
Літературно-музична програма, пісні з репертуару Алли Пугачової
Лекційний зал, 3 поверх

23 квітня
вівторок
16:30

Юні таланти рідному місту
творчий проект від вихованців школи мистецтв ім.Бориса Гмирі
до Дня Європи
Літературно-музична програма
Лекційна зала, 3 поверх

23 квітня
вівторок
17:30

«Квітневий променад»
Творча вітальня «Відлуння»
Ведуча: Наталя Бобко
Літературно-музична програма
Соціокультурний центр, 4 поверх

24 квітня
середа
13:00

Знайди свій ритм
Презентація книжкової виставки до дня танцю від Анастасії Пашко
Соціокультурний центр, 4 поверх

24 квітня
середа
14:00

Підліткова ксенофобія
Психологічний тренінг для підлітків від психолога-практика Олени Серебрянської
Соціокультурний центр, 4 поверх

24 квітня
середа
17:30

Іван Труба – міценат і політик
Краєзнавчий лекторій: Повернуті з небуття
Ведучий: Юрій Пахоменко
Лекція
Лекційний зал, 3 поверх

24 квітня
середа
17:30

Між дитинством та дорослістю – «Слон» (2003)
Кінолітературний клуб «Неоліт»
Зустріч кінолюбителів
Соціокультурний центр, 4 поверх

25 квітня
четвер
13:30

Великодні дзвони
Презентація книжкової інсталяції від Лілії Хомюк
Відділ галузевої літератури, 3 поверх

25 квітня
четвер
14:00

Барви Великодня
Майстер-клас з оріґамі від Лілії Хомюк
Відділ галузевої літератури, 3 поверх

25 квітня
четвер
16:00

«Лекарь: ученик Авиаценны»
«Книга прочитана екраном»
Ведуча: Лариса Друбецька
Показ фільму за книгою Ноя Гордона
Соціокультурний центр, 4 поверх

25 квітня
четвер
17:00

Сповідь
Ювілейний вечір співака, композитора, режисера Олега Мелещука
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

26 квітня
п’ятниця
12:00

Слова Сартра
Огляд літератури від Олени Петренко
Відділ художньої літератури, 1 поверх

26 квітня
п’ятниця
13:00

Місто-привид
До дня пам’яті Чорнобильської трагедії
Екологічно-історичний репортаж
Соціокультурний центр, 4 поверх

26 квітня
п’ятниця
15:00

Розмаїття вокальних жанрів
Проект «Студентська філармонія в Центральній бібліотеці»
Грають студенти Академії музики ім. М. І. Глінки
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

26 квітня
п’ятниця
17:00

Михайло Родзянко: тріумф і трагедія
Лекторій «Цікаве про рідний край»
Лекція від історика, краєзнавця Максима Кавуна
Лекційний зал, 3 поверх

26 квітня
п’ятниця
17:00

Джеронімо
Французька весна - 2019
Кіноклуб «Світ французького кіно»
Перегляд фільму мовою оригіналу з українськими субтитрами
Етнокультурний центр, 6 поверх

27 квітня
субота
11:00

Клуб вишивальниць Дніпра
ЗАХІД СКАСОВАНО
Зустріч майстринь
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

27 квітня
субота
16:00

«Medium»
Кіноклуб «Kino polskie»
Перегляд фільму польською мовою
Етнокультурний центр, 6 поверх

щопонеділка
14:00

Героїко-патріотичний клуб «Пам’ять»
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

щосереди
18:30

Велошкола
ГО «Дніпровелоклуб»
Лекція
Соціокультурний центр, 4 поверх

щочетверга
18:30

ENGLISH SPEAKING CLUB OSVITA
Розмовний клуб
Відділ документів іноземними мовами, 6 поверх

щосуботи
14:00

Курси японської мови для продовжуючих
Розмовний клуб
Соціокультурний центр, 4 поверх

щосуботи
15:00

Клуб «Айкідо»
Перегляд та обговорення тематичного відео
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Книжкові виставки та перегляди літератури
Усі відділи бібліотеки

Протягом місяця

COW DESING BIENNALE 2018
Виставка конкурсних робіт
Всі поверхи бібліотеки

Протягом місяця

Машина часу
експозиція ретро-оргтехніки
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Чарівною мовою вишиванки
Виставка-інсталяція національної вишивки областей України
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Космічні фантазії
Виставка ілюстрацій до Дня космонавтики від учнів
ГО Всеукраїнський центр сімейного дозвілля та творчості «Веселка АРТ»
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Виставка екслібрисів
Клуб екслібриса та графіки «Кобзар»
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця

З Україною в серці
Виставка дитячих художніх робіт ДХШ №1 (дир. Хондога М. Ф.)
Етнокультурний центр, 6 поверх

Увага!

В афіші можливі зміни.
З приводу заходів, які Вас зацікавили звертайтесь за телефонами:
(056) 740-38-75
(056) 745-20-52