17 Квіт 2019
День профорієнтації "Вибір професії - вибір життя"

День профорієнтації "Вибір професії - вибір життя"

«Якщо вдало обрати професію і докласти до неї душу, то щастя саме знайде вас», - цей вислів став гаслом Дня профорієнтації, який відбувся 17 квітня в Дніпровській Центральній міській бібліотеці для учнів 9-х класів СЗШ №21. Завідувач інформаційно-бібліографічного відділу Соболь Рита розповіла школярам про розмаїття світу професій та важливість усвідомленого вибору справи життя.

Майбутнім випускникам був запропонований бібліографічний огляд книжкової виставки «Від мрії – до професії». Гостями заходу стали представники Державного професійно-технічного навчального закладу “Дніпровський центр професійно-технічної освіти туристичного сервісу”, який є одним із провідних центрів, що понад 10 років готує кваліфіковані кадри для сфери обслуговування. Викладачі розповіли школярам про історію свого закладу, умови вступу і переваги навчання.

Яскравою та цікавою була мультимедійна презентація про спеціальності, які можна отримати в центрі професійно-технічної освіти. Але найбільш захоплюючою частиною зустрічі стали майстер-класи від майбутніх перукарів, кондитерів, флористів та офіціантів, які продемонстрували набуті професійні знання та вміння. Школярі із великим задоволенням плели коси, сервірували столи, складали серветки, декорували великодні аплікації та розмальовували печиво. Було цікаво, весело і смачно. Захід промайнув швидко, залишивши добрі враження в усіх учасників зустрічі.

Фотозвіт