22 Квіт 2019
Презентація книг Олени Гураль про Сержа Лифаря

20 квітня в відділі документів іноземними мовами Дніпровської Центральної міської бібліотеки відбулась презентація книг "З любов'ю, Серж Лифар. Київ назавжди" та "Мистический лабиринт Сержа Лифаря" за присутності авторки Олени Гураль. Захід проводився в рамках Французької весни-2019 і був цікавим і шанувальникам балетного мистецтва, і шанувальниками французької мови. "Мистический лабиринт Сержа Лифаря" є подвійною: російською з одного боку та французькою мовою з іншого. Обидві книги вийшли в видавництві "Самміт".

Пані Олена розповідає, що захопилась творчостю Сержа Лифаря та розгадуванням таємниць його життя тоді, коли її дочка Анна, що займається з дитинства балетом, зацікавилась цим геніальним танцором.

Серж Лифар народився в Києві і там почав танцювати, а вже через після еміграції своєї вчительки танцю Ніжинської незаконно перетнув кордон і поступив до трупи Дягілева, яка тоді якраз розшукувала молодих талановитих танцюристів.

За радянські часи ця книга була б неможливою, хоча Серж Лифар за життя став легендою балету.

"З любов'ю, Серж Лифар. Київ назавжди" це перша частина трилогії, отже на шанувальників таланту Лифаря чекають ще багато цікавих відкриттів і години приємного читання. Ці книги тепер є в Дніпровськй Центральній міській бібліотеці.