01 Трав 2019
Травень 2019

Шановні читачі, мешканці та гості міста, завітайте на масові заходи до бібліотеки у березні 2018 року.

3 травня
п’ятниця
17:00

Едем
Фестиваль «Шарман Легран і музика французького кіно»
Спільно з АртХаус-Траффік
Перегляд фільму, французькою мовою з українськими субтитрами
Етнокультурний центр, 6 поверх

4 травня
субота
12:00

Прометей
Клуб любителів прози «Червоні вітрила»
Ведуча: Людмила Селіщєва
Літературна програма до дня народження Оноре де Бальзака
Лекційний зал, 3 поверх

4 травня
субота
15:00

«Вальс наших надежд»
Творча вітальня «Відлуння»
Творчий вечір Олександра Савіна
Літературно-музична програма до 95-ї річниці з дня народження Булата Окуджави
Лекційний зал, 3 поверх

4 травня
субота
16:00

«Барбара»
Фестиваль «Шарман Легран і музика французького кіно»
За підтримки АртХаус-Траффік
Перегляд фільму, французькою мовою з українськими субтитрами
Етнокультурний центр, 6 поверх

5 травня
неділя
13:00

«Кіт Василь»
Хобі-група «Натхнення»
Урок малювання від Наталії Федорець
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

7 травня
вівторок
13:00
7 травня
вівторок
17:30

«Пока Земля еще вертится…»
Творча вітальня «Відлуння»
Ведучий: Сергій Рудь
Літературно-музична програма до 95-річчя від дня народження Булата Окуджави
Соціокультурний центр, 4 поверх

8 травня
середа
12:00

Квітка пам’яті своїми руками
Майстер-клас для відвідувачів бібліотеки
Хол бібліотеки, 1 поверх

10 травня
п’ятниця
14:00

«В світі усе починається з мами»
Театральна студія «Шосте відчуття»
Літературна програма до Дня матері та Міжнародного дня сім’ї
Соціокультурний центр, 4 поверх

10 травня
п’ятниця
17:00

«Дівчата з Рошфора»
Фестиваль «Шарман Легран і музика французького кіно»
За підтримки АртХаус-Траффік
Перегляд фільму, французькою мовою з українськими субтитрами
Етнокультурний центр, 6 поверх

11 травня
субота
11:00
11 травня
субота
12:00

Обожженные сердца
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Ведучий: Володимир Третяков
Літературна програма, вірші про війну
Лекційний зал, 3 поверх

11 травня
субота
14:30

«Тобі, солдате, уклін земний…»
Ведуча Світлана Кириченко
Літературно-музична програма до Дня Перемоги у Другій світовій війні
Лекційний зал, 3 поверх

11 травня
субота
16:00

«Лісова пісня. Мавка»
Кіноклуб «Моя Україна»
Перегляд та обговорення фільму
Етнокультурний центр, 6 поверх

12 травня
неділя
11:30

Ліричні сторінки камерної музики
Студентська філармонія в Центральній бібліотеці
Літературно-музична програма від студентів класу концертмейстерського виконавства
Лекційний зал, 3 поверх

12 травня
неділя
14:00

Натхненний дует Придніпров’я
Прем’єри творів від дніпровських композиторів та поетів
Ведуча: Лілія Бігєєва
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

15 травня
середа
13:45

Чарівна казка вишиванки
До всесвітнього дня вишиванки
Презентація книжкової виставки від Лілії Хамюк
Відділ галузевої літератури, 3 поверх

15 травня
середа
14:00

Лялька з паперу
Майстер-клас з оріґамі від Лілії Хамюк
Відділ галузевої літератури, 3 поверх

15 травня
середа
17:00

Дніпро 1964: хроніка подій
Лекторій «Цікаве про рідний край»
В рамках проекту «Виставка подій 1964»
Лекція від історика, краєзнавця Максима Кавуна
Лекційний зал, 3 поверх

15 травня
середа
17:30

Сім’я III-го тисячоліття: крах чи трансформація?
Ведучий: письменника Дмитро Бондаренко
Дискусія до дня сім’ї
Соціокультурний центр, 4 поверх

16 травня
четвер
14:00

Правова громадська приймальня
Безкоштовні юридичні консультації для читачів бібліотеки від відділів ДРАЦС
Інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

16 травня
четвер
16:00

Зелена архітектура - зелене будівництво
Освітній HUB «Світ науки» — ГО «Відкрите знання»
Панельна дискусія
Лекційний зал, 3 поверх

16 травня
четвер
17:30

«С той стороны стекла»
Творча вітальня «Відлуння»
Творчий вечір Діани Коденко
Ведуча: Наталя Бобко
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

17 травня
п’ятниця
16:00
17 травня
п’ятниця
17:00

«Шербурзькі парасольки»
Фестиваль «Шарман Легран і музика французького кіно»
За підтримки АртХаус-Траффік
Перегляд фільму французькою мовою з українськими субтитрами
Етнокультурний центр, 6 поверх

18 травня
субота
11:00
18 травня
субота
12:00
18 травня
субота
14:00

Мандруємо країнами Європи
Презентація книжкової виставки до Дня Європи
Відділ галузевої літератури, 3 поверх

18 травня
субота
16:00

«Анжело»
Кіноклуб «Світ французького кіно»
Показ фільму французькою мовою з українськими та німецькими субтитрами
Етнокультурний центр, 6 поверх

21 травня
вівторок
14:00

Правова громадська приймальня
Безкоштовні юридичні консультації для читачів бібліотеки від Управління державної виконавчої служби
Інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

22 травня
середа
17:30

Кінозустріч: «Ти і я» (2012)
Кінолітературний клуб «Неоліт»
В рамках тематичної програми «Між дитинством та дорослістю»
Обговорення фільму
Соціокультурний центр, 4 поверх

23 травня
четвер
14:00

Театр ляльок
До 80-річчя Дніпропетровського обласного театру ляльок
Презентація книжкової виставки від Анастасії Пашко
Соціокультурний центр, 4 поверх

25 травня
субота
12:00

Поетичні вікна
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Презентація книги від Ніни Євгеньєвої
Лекційний зал, 3 поверх

25 травня
субота
13:00

Діброва сага
Ведуча: літератор Любов Граніна
Презентація книги «Непутёвая» від автора
Соціокультурний центр, 4 поверх

25 травня
субота
14:30

Крила любові
Виступ сімейних дуетів
Ведучі: Ірена та Анатолій Бобошки
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

25 травня
субота
16:00

«Karol, który został świętym»
Кіноклуб «Kino polskie»
Перегляд фільму польською мовою
Етнокультурний центр, 6 поверх

26 травня
неділя
12:00

Пісня єднає серця
Ведуча: Світлана Кириченко
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

28 травня
вівторок
17:30

Травнева зустріч
Творча вітальня «Відлуння»
Ведуча: Наталя Бобко
Літературно-музична програма
Соціокультурний центр, 4 поверх

30 травня
четвер
17:00

«Шагреневая кожа»
У рамках проекту «Книга прочитана екраном»
Ведуча: Лариса Друбецька
Перегляд та обговорення фільму
Соціокультурний центр, 4 поверх

31 травня
п’ятниця
12:00

Вільний вірш Волта Вітмена
До 200-річчя з дня народження американського поета та публіциста
Огляд літератури від Олени Петренко
Відділ художньої літератури, 1 поверх

щопонеділка
14:00

Героїко-патріотичний клуб «Пам’ять»
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

щочетверга
18:30

ENGLISH SPEAKING CLUB OSVITA
Розмовний клуб
Відділ документів іноземними мовами, 6 поверх

щосуботи
14:00

Курси японської мови для продовжуючих
Розмовний клуб
Соціокультурний центр, 4 поверх

щосуботи
15:00

Клуб «Айкідо»
Перегляд та обговорення тематичного відео
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Книжкові виставки та перегляди літератури
Усі відділи бібліотеки

Протягом місяця

COW DESING BIENNALE 2018
Виставка конкурсних робіт
Всі поверхи бібліотеки

Протягом місяця

Машина часу
експозиція ретро-оргтехніки
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Чарівною мовою вишиванки
Виставка-інсталяція національної вишивки областей України
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Поєднування непоєднуваного
Виставка художніх робіт Володимира Вовчка
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Дніпро європейське місто
Виставка художніх робіт вихованців дитячої школи мистецтв №4 ім. Бориса Гмирі
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця (з 12 травня)

«Територія развитку талантів»
Виставка студії дитячої ілюстрації (керівник Юлія Литвиненко)
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця

З Україною в серці
Виставка дитячих художніх робіт ДХШ №1 (дир. Хондога М. Ф.)
Етнокультурний центр, 6 поверх

Протягом місяця (з 7 травня)
Увага!

В афіші можливі зміни.
З приводу заходів, які Вас зацікавили звертайтесь за телефонами:
(056) 740-38-75
(056) 745-20-52