22 Трав 2019
Кінозустріч: Між дитинством та дорослістю – «Ти і я» (2012)

 У житті кожної молодої людини є дуже непростий час, коли вона полишає безтурботне дитинство і вперше стикається з дорослим життям. Щось у сучасному світі не так, тому що у цей перехідний період молода людина постає перед жорстокою дійсністю наодинці і ніхто не може їй допомогти. Іноді це драматичне зіткнення призводить до незворотних наслідків. У рамках програми «Між дитинством та дорослістю» на матеріалі трьох визначних фільмів ми спробуємо розібратись, що створює таку ситуацію і чи можна її уникнути.

Останнім у нашій програмі буде остання стрічка видатного італійського режисера  Бернарда Бертолуччі «Ти і я». Лоренцо складно спілкуватися з оточуючими. Він більше уваги приділяє своєму внутрішньому світу і цурається людей. Весь клас їде на природу, а наш герой залишається один вдома. Але його самотність переривається з несподіваною появою в його захистку дивної дівиці на ім’я Олівія, історія якої виявляється тісно переплетена з самим Лоренцо і його родичами.

У двох попередніх фільмах нашої програми зустріч з жорстокою дорослою реальністю оберталась для підлітків особистою трагедією та незворотними наслідками. Але чи завше так має бути? Чому «складні» підлітки так часто не находять порозуміння у дорослих і чому вони наодинці повинні перетинати складну межу дорослого життя? Але Бертолуччі показує вихід. Якщо молоді люди не можуть очікувати на допомогу дорослих, то вони повинні допомогти один одному.

*Увага! Фільми дивимось вдома і весь час кінозустрічі присвячуємо розмові про кіно.

Дата: 22 травня (середа)

Час: 17:30

Адреса: вул. Воскресенська, 23, соціокультурний центр, 4 поверх