01 Черв 2019
Червень 2019

Шановні читачі, мешканці та гості міста, завітайте на масові заходи до бібліотеки у червні 2019 року.

1 червня
субота
12:00
1 червня
субота
13:00

Книга збирає друзів
До Міжнародного дня захисту дітей
Бібліогра
Відділ художньої літератури, 1 поверх

1 червня
субота
14:00

Дитинство - світ особливий
До Міжнародного дня захисту дітей
Майстер клас з оріґамі від Лілії Хомюк
Відділ галузевої літератури, 3 поверх

1 червня
субота
17:00

Улюблені мелодії з оперет
Виконавці: Наталія Штернер, Ольга Радчинська, Людмила Кусакіна
Концертмейстер: Сергій Біленко
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

2 червня
неділя
12:00

«Ах, любов!..»
Ведучий: поет-пісняр, композитор Володимир Лук’яненко
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

6 червня
четвер
17:30

Таїна українського слова
Ведучий: дослідник і письменник Юр Кобзар
Мовознавча лекція
Соціокультурний центр, 4 поверх

7 червня
п’ятниця
11:30

Dnipro Book Fest – 2019
Круглий стіл на тему: «Вплив художніх образів на виховання сучасної особистості», нагородження переможців та дипломантів конкурсу
Лекційний зал, 3 поверх

8 червня
субота
11:00

Dnipro Book Fest – 2019
Творча зустріч з письменниками-учасниками конкурсу
Автограф-сесія
Соціокультурний центр, 4 поверх

8 червня
субота
11:00
8 червня
субота
12:00

«Я помню чудное мгновенье…»
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Ведучій: Володимир Третяков
Літературна програма до дня народження Олександра Пушкіна
Лекційний зал, 3 поверх

8 червня
субота
16:00

«За двома зайцями»
Кіноклуб «Моя Україна»
Перегляд фільму з обговоренням
Етнокультурний центр, 6 поверх

12 червня
середа
17:30

КІНОЗУСТРІЧ: ретроспектива Емира Кустуриці
Кінолітературний клуб «Неоліт»
Обговорення фільму «Чорна кішка, білий кіт»
Ведучий: Климчук Сергій
Соціокультурний центр, 4 поверх

13 червня
четвер
14:00

Правова громадська приймальня
Безкоштовні юридичні консультації для читачів бібліотеки від відділів ДРАЦС
Інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

15 червня
субота
12:00
15 червня
субота
16:00

«Mince alors!/Не худо бы похудеть»
Кіноклуб «Світ французького кіно»
В рамках Року французької мови
Показ фільму російською мовою
Етнокультурний центр, 6 поверх

18 червня
вівторок
14:00

Правова громадська приймальня
Безкоштовні юридичні консультації для читачів бібліотеки від працівників Головного територіального управління юстиції
Інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

18 червня
вівторок
17:30

«Не верь разлукам, старина»
Творча вітальня «Відлуння»
Ведуча: Наталя Бобко
Літературно-музична програма до 85-річчя з дня народження Юрія Візбора
Лекційний зал, 3 поверх

20 червня
четвер
16:00

Відповідальні батьки: що треба знати про свою дитину?
Освітній HUB «Світ науки» - ГО «Відкрите знання»
Зустріч-роздуми
Лекційний зал, 3 поверх

21 червня
п’ятниця
12:00

Буття і почуття Анни Ахматової
До 130 річчя від дня народження
Огляд літератури від Олени Петренко
Відділ художньої літератури, 1 поверх

21 червня
п’ятниця
16:00

«Дієго Веласкес: дикий реалізм»
Клуб корисного кіно
Перегляд і обговорення фільму про іспанського художника
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

22 червня
субота
16:00

«Wyspa przy ulicy Ptasiej»
Кіноклуб «Kino polskie»
Перегляд фільму польською мовою
Етнокультурний центр, 6 поверх

23 червня
неділя
16:30

«Літо, ах, літо!..»
Клуб любителів співу
Ведучий: Георгій Скороход
Лекційний зал, 3 поверх

26 червня
середа
14:00

Оберіг нашої державності
До Дня Конституції України
Презентація книжкової виставки від Наталії Петлі
Відділ галузевої літератури, 3 поверх

26 червня
середа
17:30

КІНОЗУСТРІЧ: ретроспектива Емира Кустуриці
Кінолітературний клуб «Неоліт»
Ведучий: Климчук Сергій
Обговорення фільму «Життя як диво»
Соціокультурний центр, 4 поверх

27 червня
четвер
11:00

Моя Конституція
Нагородження учасників конкурсу дитячого малюнку
Соціокультурний центр, 4 поверх

щопонеділка
14:00

Героїко-патріотичний клуб «Пам’ять»
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

щочетверга
18:30

ENGLISH SPEAKING CLUB OSVITA
Розмовний клуб
Відділ документів іноземними мовами, 6 поверх

щосуботи
14:00

Курси японської мови для продовжуючих
Розмовний клуб
Соціокультурний центр, 4 поверх

щосуботи
15:00

Клуб «Айкідо»
Перегляд та обговорення тематичного відео
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Книжкові виставки та перегляди літератури
Усі відділи бібліотеки

Протягом місяця

COW DESING BIENNALE 2018
Виставка конкурсних робіт
Всі поверхи бібліотеки

Протягом місяця

Машина часу
Експозиція ретро-оргтехніки
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Чарівною мовою вишиванки
Виставка-інсталяція національної вишивки областей України
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Яскрава палітра дитинства
До Міжнародного дня захисту дітей
Виставка малюнків учнів Дніпровської дитячої художньої школи №1
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Молодь проти тютюнової залежності
Виставка соціальних плакатів студентських ДНУ ім. О. Гончара
1 поверх

Протягом місяця

Промінь сонця
Виставка художніх робіт від Олесі Філінської
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця

З Україною в серці
Виставка дитячих художніх робіт ДХШ №1 (дир. Хондога М. Ф.)
Етнокультурний центр, 6 поверх

Протягом місяця

Місто-красень на Дніпрі
Фотовиставка Павла Маменка
Етнокультурний центр, 6 поверх

Увага!

В афіші можливі зміни.
З приводу заходів, які Вас зацікавили звертайтесь за телефонами:
(056) 740-38-75
(056) 745-20-52