27 Черв 2019
Нагородження учасників конкурсу дитячого малюнку «Моя Конституція»

27 червня в соціокультурному центрі міської бібліотеки відбулось відкриття виставки та церемонія нагородження учасників конкурсу дитячого малюнку «Моя Конституція». На конкурс було подано 18 яскравих робіт від дітлахів 6-12 років, учнів 46 школи, вихованців студії живопису «Веселка» та дитячо-молодіжного центру «Лідер».

Незважаючи на юній вік, дітлахи проявили свою фантазію та творчі здібності у висвітленні такої непростої теми. Тож, завдяки цим маленьким талантам, в Центральній бібліотеці панує чудова атмосфера, сповнена українського колориту та яскравих барв.

Інформаційним партнером заходу стало Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області. Представники управління надали відвідувачам інформацію щодо ініціатив уряду #ВідповідальнеБатьківство та як ними скористатися, малеча дізналася про негативні наслідки булінгу у підлітковому середовищі та відповідальність, що передбачена законодавством за його прояви.

Дякуємо дітлахам, батькам, викладачам та партнерам за плідну співпрацю. Завжди раді новим зустрічам та цікавим спільним проектам.