12 Серп 2019
Мрій та дій!

12 серпня у Центральній міській бібліотеці Дніпра відбулась презентація унікального видання - документальної книги відомого вітчизняного мотомандрівника Валерія Кришеня - "Проїду Світ". Це захоплююча розповідь автора про власну сповнену пригод подорож навколо земної кулі, що тривала 307 днів, через 28 країн та з 63-ма тисячами кілометрів на спідометрі.

Прикметно, що Валерій Кришень став першим українцем, який здійснив таку одиночну навколосвітню мандрівку на мотоциклі.

Під час презентації Валерій розповів захоплюючі історії про подорож та уроки, які виніс з неї, про негаразди та кумедні ситуації, про особливості різних культур та "труднощі перекладу", а також дав відповіді на запитання присутніх. Окрім того відбулась автограф-сесія з автором, де кожен охочий мав нагоду придбати книгу із пам’ятним написом та отримати листівку із позитивним настроєм на успіх і втілення мрії.

Автор також зробив подарував бібліотеці свою книгу про незабутню подорож, тож читачі Центральної міської бібліотеки можуть ознайомитись із нею відвідавши наш заклад.

 

Про книгу:

У  книзі автор прагне передати не лише колорит різних країн та культур, а й доносить один з ключових своїх меседжів щодо важливості щирого та приязного спілкування між людьми: "Усміхайся світові - й світ усміхнеться тобі!"

Та головним завданням книги Валерій вважає - на власному прикладі продемонструвати найширшому загалові, що навіть самі неймовірні мрії можуть здійснюватись. Якщо вірити у свою мрію та невпинно й наполегливо працювати над її втіленням. "Мрій і дій!", - підкреслює він. Рухатись до своєї мети, будь-що, не відволікаючись на негаразди, аби лиш не зупинятись і все обов'язково вийде.Як це вдалось йому, колись простому хлопцеві з Полтавщини, який мав дуже примарні шанси побачити світ, але спромігся блискуче втілити свій юнацький задум.

Фотозвіт