01 Верес 2019
Вересень 2019
1 вересня
неділя
13:00

Урок малювання «Натюрморт»
Хобі-група «Натхнення»
Майстер-клас від Наталі Федорець
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

6 вересня
п’ятниця
12:00

Перший класик
До 250-річчя від дня народження Івана Котляревського
Огляд літератури від Олени Петренко
Відділ художної літератури, 1 поверх

6 вересня
п’ятниця
13:00

Шкільний дзвоник
Презентація книжкової інсталяції від Лілії Хомюк
Відділ галузевої літератури, 3 поверх

7 вересня
субота
12:00

«І сходить сонце»
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
До 120-річчя від дня народження Ернеста Хемінгуея
Ведуча: Людмила Селещева
Літературна програма
Лекційний зал, 3 поверх

10 вересня
вівторок
18:00

«Вже чутно кроки осені легкі…»
Творча вітальня «Відлуння»
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

12 вересня
четвер
14:00

Правова громадська приймальня
Безкоштовні юридичні консультації для читачів бібліотеки від відділів ДРАЦС
Інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

14 вересня
субота
10:00
14 вересня
субота
11:00
14 вересня
субота
12:00

Чарівні пейзажі
Регіональна спілка письменників Придніпров’я, секція поезії
Ведучій: Володимир Третьяков
Літературна програма, вірші про природу
Лекційний зал, 3 поверх

14 вересня
субота
14:00

Історія дитячого парку та вулиці Андрія Фабра
До Дня міста Дніпра
Лекція від Галини та Миколи Лясковських
Мультимедійний показ, книжкова і фотовиставка
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

14 вересня
субота
16:00

«Планета мавп. Куди зникають розумні діти»
Кіноклуб «Моя Україна»
Перегляд та обговорення фільму
Етнокультурний центр, 6 поверх

15 вересня
неділя
12:00

«Композитори Дніпра – рідному місту»
Асоціація композиторів Дніпра
Ведуча: Лілія Бігєєва
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

17 вересня
вівторок
14:00

Правова громадська приймальня
Безкоштовні юридичні консультації для читачів бібліотеки від працівників Головного територіального управління юстиції
Інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

17 вересня
вівторок
15:00

Кіно NON-STOP
До Дня українського кіно
Модератор: Ярослав Трінчук
Показ документальних фільмів
Соціокультурний центр, 4 поверх

18 вересня
середа
17:30
19 вересня
четвер
16:00
20 вересня
п’ятниця
16:00

«Неперевершена Гізела Ципола»
Клуб корисного кіно
Перегляд і обговорення фільму
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

20 вересня
п’ятниця
17:00
21 вересня
субота
12:00
21 вересня
субота
16:00

Вечір Ірини Юрчук «Нетутешня»​
Творча вітальня «Відлуння»
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

21 вересня
субота
16:00

«Дівчата з Рошфору»
Кіноклуб «Світ французького кіно»
Показ фільму французькою мовою з українськими субтитрами
Етнокультурний центр, 6 поверх

22 вересня
неділя
12:00

Моє життя – обірвана струна…
До 70-річчя від дня народження українського композитора Володимира Івасюка
Ведуча: Світлана Кириченко
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

22 вересня
неділя
14:00
22 вересня
неділя
15:00

Символісти
Поетичний цикл «Поети срібного віку»
Ведучій: Георгій Філатов
Літературна програма
Соціокультурний центр, 4 поверх

24 вересня
вівторок
16:30

«Игорь Тищенко – незаконченное интервью»
Презентація фільму присвячена дню народження композитора
Соціокультурний центр, 4 поверх

27 вересня
п’ятниця
15:00

Моя улюблена книга
Літературне чаювання
До дня бібліотек
Соціокультурний центр, 4 поверх

27 вересня
п’ятниця
17:00

Історія фонтанів міста на Дніпрі
Лекторій «Цікаве про рідний край»
Лектор: кандидат історичних наук, дослідник, член національної спілки краєзнавців України – Максим Кавун
Лекційний зал, 3 поверх

28 вересня
субота
12:00
28 вересня
субота
14:00

Закладка для книги
До Всеукраїнського Дня бібліотек
Майстер-клас з оріґамі від Лілії Хомюк
Відділ галузевої літератури, 3 поверх

28 вересня
субота
15:00

Студентська філармонія в Центральній бібліотеці
Відкриття сезону
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

28 вересня
субота
16:00

Wszystko będzie dobrze
Лекторій «Kino polskie»
Перегляд фільму польською мовою
Етнокультурний центр, 6 поверх

щопонеділка
14:00

Героїко-патріотичний клуб «Пам’ять»
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

четвер
18:30

ENGLISH SPEAKING CLUB OSVITA
Розмовний клуб
Відділ документів іноземними мовами, 6 поверх

щосуботи
14:00

Курси японської мови для продовжуючи
Розмовний клуб
Соціокультурний центр, 4 поверх

щосуботи
15:00

Клуб «Айкідо»
Перегляд та обговорення тематичного відео
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Книжкові виставки та перегляди літератури
Усі відділи бібліотеки

Протягом місяця

Машина часу
експозиція ретро-оргтехніки
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

COW DESING BIENNALE 2018
Виставка конкурсних робіт
Всі поверхи бібліотеки

Протягом місяця

Чарівною мовою вишиванки
Виставка-інсталяція національної вишивки областей України
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Моя земля – то Незалежна Україна
Го Всеукраїнський центр сімейного дозвілля та творчості «Веселка АРТ»
Виставка дитячих робіт
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Дніпро – європейське місто
Виставка художніх робіт вихованців дитячої школи мистецтв № 4 ім. Бориса Гмирі
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця (3 11 вересня)

Школа класичного балету
Фотовиставка до 20-річчя Студії пікторіальної фотографії Сергія Селезньова
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця

З Україною в серці
Виставка дитячих художніх робіт ДХШ №1
Етнокультурний центр, 6 поверх

Увага!

В афіші можливі зміни.
З приводу заходів, які Вас зацікавили звертайтесь за телефонами:
(056) 740-38-75
(056) 745-20-52