28 Верес 2019
Історія фонтанів міста на Дніпрі

27 вересня у Дніпровській Центральній міській бібліотеці відбулося засідання у лекторії «Цікаве про рідний край». Було обрано неймовірно цікаву тему «Історія фонтанів міста на Дніпрі», з нагоди 45-річчя від дня відкриття фонтану "Муза" (30 вересня 1974р.).

Разом з незмінним лектором – краєзнавцем, дослідником, кандидатом історичних наук Максимом Кавуном присутні занурились в історію фонтанів нашого міста. Неймовірно цікаві факти і унікальні архівні фото вразили небайдужих до історії міста.

Краєзнавець розповів про унікальні фонтани, яких вже немає – це фонтан біля Залізничного вокзалу, фонтан, що містився на площі Міського парку (нині парк ім. Л.Глоби), неймовірний і цікавий фонтан «Самсон», що був колись на озері у тому ж парку, чудернацькі фонтани навпроти Будинку Хреннікова, фонтан у дворі Англійського клубу та ін. Дуже вразила історія декількох фонтанів, які і досі збереглися і функціонують. Особливо - це чарівний фонтан з жабою у дворі на вул. Пісаржевського, 5.

І, звичайно, фонтан "Муза" - неймовірна історія і цікавий задум та нове музичне та світове життя фонтану, що кожного дня дивує і дарує прохолоду гостям і мешканцям міста.
Дізнавайтесь історію разом з нами і ви відкриєте для себе багато нового і цікавого…

Фотозвіт