01 Жовт 2019
Жовтень 2019

Шановні читачі, мешканці та гості міста, завітайте на масові заходи до бібліотеки у жовтні 2019 року.

3 жовтня
четвер
14:00

Вчимося вчитися
До Дня вчителя
Презентація книжкової виставки
Відділ галузевої літератури, 3 поверх

3 жовтня
четвер
18:00

«Городские заметки»
Творча Вітальня «Відлуння»
Виконавці: Ігор Нікітін, Юлія Бардіна
Літературно-музична програма
Соціокультурний центр, 4 поверх

4 жовтня
п’ятниця
17:00

«За вітром»
Фестиваль «Тижні швейцарського кіно»
Спільно з АртНаус-Траффік та Посольством Швейцарії
Показ фільму французькою мовою з українськими субтитрами
Етнокультурний центр, 6 поверх

5 жовтня
субота
12:00

У справжньої прози завжди є свій ритм
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Ведуча: Людмила Селіщєва
Літературна програма присвячена прозі Англії
Соціокультурний центр, 4 поверх

5 жовтня
субота
15:00

Подаруй собі музику
Студентська філармонія в Центральній бібліотеці
Дніпропетровська академія музики ім. М. І. Глінки
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

5 жовтня
субота
17:00
6 жовтня
неділя
13:00

Урок малювання «Натюрморт»
Хобі-група «Натхнення»
Майстер-клас від Наталі Федорець
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

6 жовтня
неділя
15:00

Асорті улюблених пісень
Клуб любителів співу
Ведучий: Георгій Скороход
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

8 жовтня
вівторок
17:30

«Усадьбы и судьбы»
Проект «Повернуті з небуття»
Презентація книги Олега Мороза та Миколи Чабана
Соціокультурний центр, 4 поверх

9 жовтня
середа
19:00

Життя, книжки та інші дивні речі
Міла Іванцова і Анатолій Дністровий
Творчий вечір письменників
Лекційний зал, 3 поверх

10 жовтня
четвер
14:00

Правова громадська приймальня
Безкоштовні юридичні консультації для читачів бібліотеки від відділів ДРАЦС
Інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

11 жовтня
п’ятниця
17:00

«Невинний»
Фестиваль «Тижні швейцарського кіно»
Спільно з АртНаус-Траффік та Посольством Швейцарії
Показ фільму німецькою мовою з українськими субтитрами
Етнокультурний центр, 6 поверх

12 жовтня
субота
11:00
12 жовтня
субота
12:00

Нам віра продовжує вік
Регіональна спілка письменників Придніпров’я, секція поезії
Ведучий: Володимир Третяков
Літературна програма до свята Покрови
Лекційний зал, 3 поверх

12 жовтня
субота
13:00

За Україну, за її волю
До Дня українського козацтва
Географічна гра
Відділ художньої літератури, 1 поверх

12 жовтня
субота
14:00

Україна - земля козаків
Презентація книжкової виставки до Дня козацтва
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

12 жовтня
субота
15:00

І знову пісня нас єднає
Творча вітальня «Відлуння»
Ведучій: Олександр Савін
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

12 жовтня
субота
16:00

«Шляхетні волоцюги»
Кіноклуб «Моя Україна»
Перегляд та обговорення фільму
Етнокультурний центр, 6 поверх

13 жовтня
неділя
12:00

Берегиня української пісні
Літературно-мистецька вітальня відділу мистецтв
Ведуча: Світлана Кириченко
Літературно-музична програма, присвячена українській співачці Раїсі Кириченко
Лекційний зал, 3 поверх

15 жовтня
вівторок
14:00

Правова громадська приймальня
Безкоштовні юридичні консультації для читачів бібліотеки від працівників Головного територіального управління юстиції
Інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

16 жовтня
середа
16:00

Творчій вечір письменника Володимира Кільченського
Літературна програма
Лекційний зал, 3 поверх

17 жовтня
четвер
16:00

Бактерії – маленькі істоти з величезним значенням
Освітній HUB «Світ науки»
Лектор: доктор медичних наук, Дмитро Степанський
Лекція
Лекційний зал, 3 поверх

18 жовтня
п’ятниця
12:00

Сонце і морок Оскара Вайльда
до 165-річчя від дня народження англійського письменника і поета
Огляд літератури від Олени Петренко
Відділ художньої літератури, 1 поверх

18 жовтня
п’ятниця
16:00

«Коли ластівки повернуться додому»
БО «БФ Карітас (Донецьк)» у м. Дніпро
Театралізоване дійство
Лекційний зал, 3 поверх

18 жовтня
п’ятниця
16:00

«Мамай»
Клуб корисного кіно
Перегляд та обговорення фільму
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

18 жовтня
п’ятниця
17:00

«Мрія Катріни»
Фестиваль «Тижні швейцарського кіно кіно»
Спільно з АртНаус-Траффік та Посольством Швейцарії
Показ фільму французькою мовою з українськими субтитрами
Етнокультурний центр, 6 поверх

18 жовтня
п’ятниця
17:00

«Коли ластівки повернуться додому»
Театральна студія "КУПЕ №5"/ Theatric Studio "Coupe #5"
Обов'язкова реєстрація
Лекційний зал, 3 поверх

19 жовтня
субота
12:00

Засідання літературної студії «Розквіт»
Ведуча: Любов Томська
Засідання літераторів
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

19 жовтня
субота
17:00

«Тигр підкрадається, дракон ховається»
Кіноклуб «Шедеври світового кіно»
З нагоди Року Китаю в Україні
Показ фільму українською мовою
Етнокультурний центр, 6 поверх

22 жовтня
вівторок
17:00
25 жовтня
п’ятниця
17:00

«Щасливий Лазар»
Фестиваль «Тижні швейцарського кіно кіно»
Спільно з АртНаус-Траффік та Посольством Швейцарії
Показ фільму італійською мовою з українськими субтитрами
Етнокультурний центр, 6 поверх

26 жовтня
субота
11:00

Клуб вишивальниць Дніпра
Зустріч майстринь
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

26 жовтня
субота
12:00

Форум літературних досягнень РСПП – 2019
Ведуча: Лариса Яворська
Літературна програма
Лекційний зал, 3 поверх

26 жовтня
субота
16:00

«Wesele»
Кіноклуб «Kino polskie»
Перегляд фільму польською мовою
Етнокультурний центр, 6 поверх

27 жовтня
неділя
12:00

«Хорові твори» та «Інструментальна музика»
Презентація нотних збірок Валентини Фалькової
Лекційний зал, 3 поверх

27 жовтня
неділя
15:00

Поети Срібного віку: футуристи
Цикл поетичних зустрічей
Ведучий: Георгій Філатов
Літературна програма
Соціокультурний центр, 4 поверх

щопонеділка
14:00

Героїко-патріотичний клуб «Пам’ять»
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

щочетверга
18:30

ENGLISH SPEAKING CLUB OSVITA
Розмовний клуб
Відділ документів іноземними мовами, 6 поверх

щосуботи
14:00

Курси японської мови для продовжуючи
Розмовний клуб
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Книжкові виставки та перегляди літератури
Усі відділи бібліотеки

Протягом місяця

Машина часу
експозиція ретро-оргтехніки
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

COW DESING BIENNALE 2018
Виставка конкурсних робіт
Всі поверхи бібліотеки

Протягом місяця

Чарівною мовою вишиванки
Виставка-інсталяція національної вишивки областей України
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Фантасмагорія
Виставкаграфічних робіт Андрія Бондаренка
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Дніпро – європейське місто
Виставка художніх робіт вихованців дитячої школи мистецтв № 4 ім. Бориса Гмирі
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця

Душа людини – Всесвіт
Виставка робіт художниці Олесі Філінської
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця

З Україною в серці
Виставка дитячих художніх робіт ДХШ №1
Етнокультурний центр, 6 поверх

Увага!

В афіші можливі зміни.
З приводу заходів, які Вас зацікавили звертайтесь за телефонами:
(056) 740-38-75
(056) 745-20-52