30 Жовт 2019
Екскурсія бібліотекою та відеопрезентація «Проспект Дмитра Яворницького: минуле і сучасне»

 

30 жовтня в Центральну міську бібліотеку завітали студенти Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій. Екскурсійний тур бібліотекою відкрив для молоді багато можливостей та доступ до інформаційних ресурсів, що зберігаються в фондах бібліотеки.

Студенти відвідали відділ художньої літератури, де можна взяти книгу як вітчизняних письменників, так і зарубіжних авторів, прочитати класичні та сучасні твори.

У бібліографічному відділі молодим людям допомогли підібрати книги та журнали на цікаву теметику.

Корисним для молоді став і  соціокультурний центр, де можна не лише скористатись комп'ютером та підготуватись до занять, а й відвідати корисні лекції, тренінги, семінари, майстер-класи, та відпочити разом з друзями, граючи в настільні ігри.

Окрім того, молодь завітала до відділу мистецтв, який вражає різноманітними художніми виставками, книжковими інсталяціями, роботами майстрів з рукоділля та іншими цікавинками. Тут можна взяти літературу з живопису, музики, кіно, архітектури, тощо. Тобто книги, журнали, чи навіть музичні платівки, які стосуються культури.

Наостанок для студентів провели відеопрезентацію історично-туристичного маршруту «Проспект Дмитра Яворницького: минуле і сучасне». Молодь наочно побачила, як виглядав проспект колись, яких змін він зазнав протягом часу, і дізналась які історичні споруди там знаходяться тепер.

Запрошуємо до Центральної міської бібліотеки на екскурсії та заходи.

Фотозвіт.