01 Лист 2019
Листопад 2019

Шановні читачі, мешканці та гості міста, завітайте на масові заходи до бібліотеки у листопаді 2019 року.

1 листопада
п’ятниця
17:00

Велична шана кобзареві
Лекторій «Цікаве про рідний край»
Ведучий: історик, краєзнавець Максим Кавун
Краєзнавча лекція
Лекційний зал, 3 поверх

2 листопада
субота
12:00

Кохання не терпить пояснень…
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Ведуча: Людмила Селищева
Літературна програма присвячена прозі Німеччини та творчості Еріха Марії Ремарка
Лекційний зал, 3 поверх

2 листопада
субота
15:00

А музика звучить…
Студентська філармонія в бібліотеці
Дніпропетровська академія музики ім. М. І. Глінки
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

2 листопада
субота
17:00

На перехресті
Творча вітальня «Відлуння»
Автор-виконавець: Олег Попенко. Ведуча: Наталя Бобко
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

3 листопада
неділя
13:00

Осінній калейдоскоп пісень
Літературно-мистецька вітальня
Ведучі: Ніна Сонник та Анатолій Отлетов
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

8 листопада
п’ятниця
17:30

«Zug in die Freiheit/Потяг свободи»
Тижні Німеччини в Україні за підтримки Посольства Німеччини в Україні, Генерального Консульства Німеччини в Донецьку/Дніпрі
Показ фільму німецькою мовою з російськими субтитрами
Лекційний зал, 3 поверх

9 листопада
субота
11:00
9 листопада
субота
12:00

Любіть красу своєї мови
Регіональна спілка письменників Придніпров’я, секція поезії
Ведучий: Володимир Третяков
Літературна програма до Дня української мови і літератури
Лекційний зал, 3 поверх

9 листопада
субота
15:00

На хвилях душі
Тижні Німеччини в Україні
Дніпропетровське обласне товариство німців «Wiedergeburt»
Ансамбль «Guten Abend»
Літературно-музичний вечір
Лекційний зал, 3 поверх

10 листопада
неділя
11:00

Ювілейна мелодія
Ведуча: Лілія Бігєєва
Літературно-музична програма до 70-річчя Асоціації композиторів Дніпра
Лекційний зал, 3 поверх

10 листопада
неділя
13:00

Урок малювання «Натюрморт»
Хобі-група «Натхнення»
Урок малювання від Наталі Федорець
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

12 листопада
вівторок
18:00

Трохи про себе…
Творча вітальня «Відлуння»
Творчий вечір автора-виконавця Вадима Гефтера
Соціокультурний центр, 4 поверх

14 листопада
четвер
14:00

Правова громадська приймальня
Безкоштовні юридичні консультації для читачів бібліотеки від відділів ДРАЦС
Інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

15 листопада
п’ятниця
12:00

Усмішка Остапа Вишні
До 130-річчя з дня народження
Огляд літератури від Ніни Гриценко
Відділ художної літератури, 1 поверх

15 листопада
п’ятниця
17:00

«Червоний какаду»
Проект «В тіні муру»
Перегляд фільму російською мовою
Етнокультурний центр, 6 поверх

16 листопада
субота
12:00
16 листопада
субота
15:00

Партитура душі
Проект «Студентська філармонія в Центральній бібліотеці»
Дніпропетровська академія музики ім. М. І. Глінки
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

16 листопада
субота
16:00

«Віднесені привидами»
Кіноклуб «Шедеври світового кіно»
Показ фільму японською мовою з українськими субтитрами
Етнокультурний центр, 6 поверх

16 листопада
субота
17:00

Велике мистецтво
Творча вітальня «Відлуння»
Жіноча авторська пісня та поезія
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

16 листопада
субота
17:00
17 листопада
неділя
14:00

Романсіада
Асоціація композиторів Дніпра
Ведуча:Лілія Бігєєва
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

19 листопада
вівторок
14:00

Правова громадська приймальня
Безкоштовні юридичні консультації для читачів бібліотеки від працівників Головного територіального управління юстиції
Інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

19 листопада
вівторок
12:00

Чому пишу
Творчий вечір письменника Юрія Кобзенка
Соціокультурний центр, 4 поверх

22 листопада
п’ятниця
17:00

«Сонячна алея»
Проект «В тіні муру»
Перегляд фільму російською мовою
Етнокультурний центр, 6 поверх

23 листопада
субота
11:00

Клуб вишивальниць Дніпра
Зустріч майстринь
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

23 листопада
субота
15:00

Історія музичних інструментів
ГО «День Культури Світу»
Ведучий: народний артист України, диригент Володимир Гаркуша
Лекція
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

24 листопада
неділя
15:00

«Хай холод за вікном, нам пісня душу гріє»
Клуб любителів співу
Ведучий: Георгій Скороход
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

26 листопада
вівторок
18:00

Творчі підсумки. Частина перша
Творча вітальня «Відлуння»
Літературно-музична програма
Соціокультурний центр, 4 поверх

29 листопада
п’ятниця
17:00

Дмитро Яворницький в історії міста на Дніпрі: маловідомі сторінки
Лекторій «Цікаве про рідний край»
Лектор: історик, краєзнавець – Максим Кавун
Краєзнавча лекція
Лекційний зал, 3 поверх

29 листопада
п’ятниця
17:00

За руку до знань
Лектор: психолог Олена Серебрянська
Лекція для батьків в сім'ях яких є «особлива» дитина
Соціокультурний центр, 5 поверх

30 листопада
субота
16:00

Dla ciebe I ognia
Кіноклуб «Kino polskie»
Перегляд фільму польською мовою
Етнокультурний центр, 6 поверх

щопонеділка
14:00

Героїко-патріотичний клуб «Пам’ять»
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

щочетверга
18:30

ENGLISH SPEAKING CLUB OSVITA
Розмовний клуб
Відділ документів іноземними мовами, 6 поверх

щосуботи
14:00

Курси японської мови для продовжуючи
Розмовний клуб
Соціокультурний центр, 4 поверх

щосуботи
11:00

Безкоштовні курси української мови
Лекції
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Книжкові виставки та перегляди літератури
Усі відділи бібліотеки

Протягом місяця

Машина часу
експозиція ретро-оргтехніки
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

COW – 2018. ILLUSTRATION BIENNALE
Виставка конкурсних робіт
Всі поверхи бібліотеки

Протягом місяця
Протягом місяця

«Берегиня»
Виставка робіт школи рукоділля
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Фантасмагорія
Виставкаграфічних робіт Андрія Бондаренка
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Дніпро – європейське місто
Виставка художніх робіт вихованців дитячої школи мистецтв № 4 ім. Бориса Гмирі
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця (з 5 листопада)

Дніпро сучасний і минулий
Виставка дитячих робіт КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва»
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця

Виставковий проект: В тіні муру
В рамках тижнів Німеччини в Україні, за підтримки Посольства Німеччини в Україні, Генерального консульства Німеччини в Донецьку/Дніпрі та Гете-Інституту
Етнокультурний центр, 6 поверх

Увага!

В афіші можливі зміни.
З приводу заходів, які Вас зацікавили звертайтесь за телефонами:
(056) 740-38-75
(056) 745-20-52