29 Жовт 2019
Людмила Сердюковська «Мойщик»

29 жовтня у соціокультурному центрі Дніпровської Центральної міської бібліотеки пройшла презентація книги-фотопроекту дніпровської авторки Людмили Сердюковської «Мойщик».

Донедавна письменниця публікувала свої твори лише в мережі Інтернет, де знайшла численну аудиторію шанувальників її творчості, які й надихнули Людмилу на видання першої друкованої книги.

«Мойщик» - вже є незвичайним і креативним виданням, поєднавши у собі літературу із фотопроектом. В основі сюжету - історія відносин двох зовсім різних людей: успішної самовпевненої кар’єристки та простого мийника машин, що захоплюється паркуром. Зустріч героїв повністю змінює їхні життя, оживає на фотоілюстраціях книги. Учасники проекту відбирали для фотографій найяскравіші епізоди повісті та шукали виконавців головних ролей, які б змогли передати їх образи та характери. Зйомки проходили у локаціях рідного міста за участю професійних спортсменів та моделей. Фотокнига «Мойщик» є повним зануренням в сюжет і атмосферу твору, це яскраві враження від поєднання літератури та мистецтва в одному проекті.

Окрім того, кожен примірник книги має свій особистий номер, тому усі книжки є унікальними. Усі присутні мали чудову нагоду не лише отримати відповіді на питання стосовно книги у самої авторки, а й придбати екземпляр з її автографом і зробити фото на згадку про приємну зустріч.

Дякуємо Людмилі Сердюковій за чудову презентацію, бажаємо творчого натхнення і сподіваємось що письменниця ще не один раз представить свої твори у стінах нашого закладу!