08 Груд 2019
Олена Білозерська «Щоденник нелегального солдата»

8 грудня у Дніпрі, вперше в Україні, відбудеться презентація книги-спогадів легендарної жінки-воїна Олени Білозерської «Щоденник нелегального солдата».

Захід відбувається за підтримки міського голови Бориса Філатова на запрошення Бібліотеки української діаспори.

"ЩОДЕННИК НЕЛЕГАЛЬНОГО СОЛДАТА" - книга про 2014-2017 роки, коли авторка була снайпером у складі ДУК "Правий сектор" та Української Добровольчої Армії. Книга абсолютно документальна, у ній тільки справжні імена, справжні діалоги і опис тільки справжніх подій.

«Це книга-фотографія, фіксація на папері відтинку реальності – наших боїв, нашого побуту, наших почуттів і емоцій, - каже про свою книгу авторка.- Я написала її для того, щоб майбутні історики, автори майбутніх художніх книг і сценаристи фільмів знали подробиці, без яких немає правди: не лише про бої, а й те, як ми добували зброю, у що вдягалися, як розмовляли, що їли й пили, з чого сміялися і якими лайками лаялись…».

Олена Леонідівна Білозерська - український журналіст, блогер та громадський діяч, володарка першого місця у всесвітньому конкурсі блогів The Bobs Deutsche Welle за 2013 рік серед блогів українською мовою за версією користувачів.

З 2014 року — учасник російсько-української війни (снайпер) у складі ДУК «Правий сектор» та Української добровольчої армії. З жовтня 2018 — офіцер Збройних Сил України.

Стала знаменита завдяки своєму популярному блогу, а також завдяки веденню прямих відеорепортажів з гарячих точок АТО.

Дата:  8 грудня (неділя)

Час: 15:00

Адреса: вул. Воскресенська, 23, лекційний зал, 3-й поверх

 

Пресконференція для ЗМІ:

Дата:  8 грудня (неділя)

Час: 14:30

Адреса: вул. Воскресенська, 23, Бібліотека української діаспори, 1-й поверх

Вхід вільний