12 Груд 2019
Сучасна історія України мовою кіно

Дніпровська Центральна міська бібліотека та публічний HUB «Світ науки» запрошують всіх охочих на останнє засідання проекту, в рамках якого пройде перегляд документального фільму «Шляхами героїв».

Фільм «Шляхами героїв» розповідає про проект патріотичного виховання школярів Дніпра та трансформацію їх свідомості за один день. Глядачі познайомляться зі  світоглядом старшокласників, їх ставленням до подій в країні та як на це вплинула екскурсія до  військової  частини, алеї героїв та Музею АТО.

Автор проекту  та ідеї фільму Андрій Курляк. Режисура, монтаж Євген Тітаренко. Продюсер Наталія Хазан. Оператори Євген Тітаренко, Микола Мазур. Композитор Іван Оглоблін

Автори та учасники зустрічі:

Наталія Хазан – продюсер, волонтер.

Євген  Тітаренко - режисер та сценарист,  учасник АТО, доброволець медичного батальйону в АТО.

Разом вони вже зняли вже багато фільмів: про події на Майдані, War for Peace, Dnipro - outpost of Ukraine, Шляхами героїв, Праведники світу та інші.

Запрошуємо учнів старших класів, студентів коледжів та вузів, вчителів, викладачів та організаторів позашкільного патріотичного виховання, а також всіх бажаючих мешканців Дніпра.

Організатори: Громадська організація «Відкрите Знання», Дніпропетровській національний історичний музей ім. Д.І.Яворницького, Центральна бібліотека для дорослих м. Дніпро.

Дата: 12 грудня (четвер)

Час: 16:00

Місце  проведення: м.Дніпро, вул. Воскресенська 23, Лекційний зал, 3 поверх.

Вхід вільний.

Контактні телефони: +380 50-361 70 04, +380 97 129 34 78, Любов Чернова