11 Груд 2019
Василь Шкляр «Характерник»

11 грудня у Дніпрі відбудеться презентація нового історичного роману Василя Шкляра "Характерник".

Під час заходу відбуватиметься продаж всіх книг автора, а після - автограф-сесія.

Захід відбувається за підтримки міського голови Бориса Філатова на запрошення Бібліотеки української діаспори.

Роман "Характерник" не схожий ні на що раніше написане автором. Після гучних історичних романів присвячених національно-визвольним змаганням трагічного ХХ століття, цього разу письменник звертається у глиб віків, а саме в часи славного козацтва.

 “Я вирішив відійти трохи далі вглиб історії, в XVII ст., і написати нарешті щось таке веселе, – розповідає Василь Шкляр про нову книгу. – Веселий роман про козаків, про спецназ отамана Сірка, про його загін характерників, яким було підвладно майже все”.

Перші читачі уже охрестили «Характерника» наймістичнішим та найчарівнішим романом Василя Шкляра.

Василь Шкляр — один з найвідоміших письменників сучасної України. Кожна його книжка стає бестселером. Успіх його романів приголомшливий: відзнаки, премії, гран-прі, постійні перевидання, переклади іноземними мовами. Шкляр є лауреатом багатьох літературних премій, але найдорожча з них — народна Шевченківська, яку автор отримав після того, як 2011 року відмовився прийняти з рук антиукраїнської влади присуджену йому Національну премію імені Тараса Шевченка. З культового «Чорного Ворона» («Залишенця») розпочалася давно очікувана екранізація романів «батька українського бестселера». «Характерник» — найдивовижніший роман Василя Шкляра.

Дата:  11 грудня (середа)

Час: 18:00

Адреса: вул. Воскресенська, 23, лекційний зал, 3-й поверх

Пресконференція для ЗМІ:

Дата:  11 грудня (середа)

Час: 17:30

Адреса: вул. Воскресенська, 23, Бібліотека української діаспори, 1-й поверх

Вхід вільний