03 Груд 2019
Грудень 2019

Шановні читачі, мешканці та гості міста, завітайте на масові заходи до бібліотеки у грудні 2019 року.

1 грудня
неділя
13:00

Студентська філармонія в Центральній бібліотеці
Дніпропетровська академія музики ім. М. І. Глінки
Викладач: Ольга Антощук
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3-й поверх

1 грудня
неділя
13:00

Урок малювання «Натюрморт»
Хобі-група "Натхнення"
Урок малювання від Наталі Федорець
Відділ мистецтв, 5-й поверх

3 грудня
вівторок
18:00

Творчі підсумки. Частина друга
Творча вітальня «Відлуння»
Літературно-музична програма
Соціокультурний центр, 4-й поверх

5 грудня
четвер
17:00

Кольори Індії
Презентація фотовиставки Капіша Гаура (Індія)
Етнокультурний центр, 6-й поверх

6 грудня
п’ятниця
16:00

«Микита Кожум’яка»
Кіноклубний фестиваль «Українське дитяче кіно»
Спільно з АртХаус-Трафік
Перегляд анімаційного фільму
Етнокультурний центр, 6-й поверх

7 грудня
субота
12:00

Книга – організм складний
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Ведуча: Людмила Селищева
Літературна програма присвячена прозі Франції та творчості Гюстава Флобера
Лекційний зал, 3-й поверх

7 грудня
субота
15:00

Тріумфальні сурми
Студентська філармонія в Центральній бібліотеці
Дніпропетровська академія музики ім. М. І. Глінки
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3-й поверх

7 грудня
субота
16:00

«Трубач»
Кіноклубний фестиваль «Українське дитяче кіно»
Спільно з АртХаус-Трафік
Перегляд музичної комедії
Етнокультурний центр, 6-й поверх

8 грудня
неділя
12:00

А літа – як життя
Літературно-мистецька вітальня
Ведуча: Світлана Кириченко
Пісенна творчість Олександра Білаша та Ігоря Поклада
Лекційний зал, 3-й поверх

8 грудня
неділя
15:00

«Щоденнник нелегального солдата»
Проект «Повернуті з небуття»
Презентація документальної книги про російсько-українську війну від Олени Білозерської
Лекційний зал, 3-й поверх

10 грудня
Середа
18:00

З піснями з Кам’янського до Дніпра
Творча вітальня «Відлуння»
Творчий вечір виконавців бардівської пісні Юрія Філіппова та Олексія Родівіліна (м. Кам’янське)
Соціокультурний центр, 4-й поверх

12 грудня
середа
16:00

Сучасна українська історія мовою кіно
Освітній HUB "Світ науки"
Демонстрація та обговорення документального фільму «Шляхами героїв»
Лекційний зал, 3-й поверх

11 грудня
середа
18:00

Василь Шкляр «Характерник»
Презентація книги українського письменника за участі автора
Лекційний зал, 3-й поверх

12 грудня
четвер
14:00

Правова громадська приймальня
Безкоштовні юридичні консультації для читачів бібліотеки від відділів ДРАЦС
Інформаційно-бібліографічний відділ, 2-й поверх

13 грудня
п’ятниця
16:00

«Моя країна - Україна»
Кіноклубний фестиваль «Українське дитяче кіно»
Спільно з АртХаус-Трафік
Перегляд анімаційного серіалу та робіт фіналістів конкурсу дитячих фільмів від «Чілдрен Кінофест»
Етнокультурний центр, 6-й поверх

14 грудня
субота
11:00

Традиційна українська народна вишивка
Клуб вишивальниць Дніпра
Зустріч майстринь
Відділ мистецтв, 5-й поверх

14 грудня
субота
12:00

Сторінки творчості…
Регіональна спілка письменників Придніпров’я, секція поезії
Ведучий: Володимир Третьяков
Творчій звіт письменників
Лекційний зал, 3-й поверх

14 грудня
субота
12:00

Територія розвитку талантів
Територія розвитку талантів
Керівник: Юлія Литвиненко
Презентація Новорічної виставки творчих робіт учнів студії малюнку та дитячої ілюстрації
Відділ мистецтв, 5-й поверх

 

14 грудня
субота
15:00

Чарівний політ
Творча вітальня «Відлуння»
Тріо «Белые крылья» (м. Енергодар)
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3-й поверх

14 грудня
субота
16:00

Програма від студії «Укранімфільм»
Кіноклубний фестиваль «Українське дитяче кіно»
Спільно з АртХаус-Трафік
Перегляд кращих українських фільмів
Етнокультурний центр, 6-й поверх

15 грудня
неділя
12:00

Творча програма Валентини Кухтаєвич-Руденко та Любові Корчми
Літературно-мистецька вітальня
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3-й поверх

15 грудня
неділя
15:00

Зима прийшла і пісні душу гріють
Клуб любителів співу
Ведучий: Георгій Скороход
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3-й поверх

15 грудня
неділя
15:00

Поети срібного віку. Футуризм Велимира Хлєбнікова та Володимира Маяковського
Цикл поетичних зустрічей
Ведучий: Георгій Філатов
Літературна програма
Соціокультурний центр, 4-й поверх

17 грудня
вівторок
14:00

Правова громадська приймальня
Безкоштовні юридичні консультації для читачів бібліотеки від працівників Головного територіального управління юстиції
Інформаційно-бібліографічний відділ, 2-й поверх

17 грудня
вівторок
17:30

«Дніпрові пороги»
Ведучий: Микола Чабан
Презентація книги
Соціокультурний центр, 4-й поверх

20 грудня
п’ятниця
12:00

Сучасна проза Китаю
Огляд літератури від Олени Петренко
Відділ художної літератури, 1-й поверх

20 грудня
п’ятниця
17:00

Новорічна ялинка в історії міста на Дніпрі
Лекторій "Цікаве про рідний край"
Ведучий: історик, краєзнавець Максим Кавун
Краєзнавча лекція
Лекційний зал, 3-й поверх

21 грудня
субота
12:00
21 грудня
субота
13:00
21 грудня
субота
16:00

«Прокляття золотої квітки»
Кіноклуб «Шедеври світового кіно»
Перегляд фільму українською мовою
Етнокультурний центр, 6-й поверх

22 грудня
неділя
12:00

«Ой було ж колись»
Автор сценарію: Володимир Лук’яненко
Ведуча: Світлана Кириченко
Веселий ярмарок пісні та гумору
Лекційний зал, 3-й поверх

24 грудня
вівторок
12:00
26 грудня
четвер
14:00

Символ року - миша
Майстер-клас з оріґамі від Лілії Хомюк
Відділ галузевої літератури, 3-й поверх

26 грудня
четвер
18:00

Дванадцять місяців
Творча вітальня «Відлуння»
Музична новорічна вистава
Соціокультурний центр, 4-й поверх

26 грудня
четвер
18:00

Frauhaus: жінки Баугаузу
Проект Майі Замланські
Презентація виставки
Етнокультурний центр, 6-й поверх

28 грудня
субота
11:00
28 грудня
субота
12:00

Особливе свято – Новий Рік!
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Ведуча: Лариса Яворська
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3-й поверх

28 грудня
субота
16:00

«Żółty szalik»
Кіноклуб «Kino polskie»
Перегляд фільму польською мовою
Етнокультурний центр, 6-й поверх

29 грудня
п’ятниця
12:00
щопонеділка
14:00

Героїко-патріотичний клуб «Пам’ять»
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3-й поверх

щочетверга
18:30

ENGLISH SPEAKING CLUB OSVITA
Розмовний клуб
Етнокультурний центр, 6-й поверх

щосуботи
14:00

Курси японської мови для продовжуючи
Розмовний клуб
Соціокультурний центр, 4-й поверх

щосуботи
11:00

Безкоштовні курси української мови
Лекції
Соціокультурний центр, 4-й поверх

Протягом місяця

Книжкові виставки та перегляди літератури
Усі відділи бібліотеки

Протягом місяця

Машина часу
експозиція ретро-оргтехніки
Соціокультурний центр, 4-й поверх

Протягом місяця

COW DESING BIENNALE 2019
Виставка конкурсних робіт
Всі поверхи бібліотеки

Протягом місяця

Доторкнутись до мистецтва
Виставка творчих робіт співробітників Центральної міської бібліотеки
Соціокультурний центр, 4-й поверх

Протягом місяця

Берегиня
Виставка робіт школи рукоділля
Соціокультурний центр, 4-й поверх

Протягом місяця
Протягом місяця

Дніпро – європейське місто
Виставка художніх робіт вихованців дитячої школи мистецтв № 4 ім. Бориса Гмирі
Відділ мистецтв, 5-й поверх

Протягом місяця

Дніпро сучасний і минулий
Виставка дитячих робіт КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва»
Відділ мистецтв, 5-й поверх

Протягом місяця

Територія розвитку талантів
Виставка новорічних творчих робіт учнів студії малюнку та дитячої ілюстрації з 14 грудня
Відділ мистецтв, 5-й поверх

Протягом місяця

Виставковий проект: В тіні муру
В рамках Тижнів Німеччини в Україні, за підтримки Посольства Німеччини в Україні, Генерального Консульства Німеччини в Донецьку/Дніпрі та Гете-Інституту
Етнокультурний центр, 6-й поверх

Протягом місяця

Кольори Індії
Фотовиставка Капіша Гаура (Індія)
Етнокультурний центр, 6-й поверх

Протягом місяця

Frauhaus: жінки Баугаузу
Проєкт Майї Замланські з 26 грудня
Етнокультурний центр, 6-й поверх

Увага!

В афіші можливі зміни.
З приводу заходів, які Вас зацікавили звертайтесь за телефонами:
(056) 740-38-75
(056) 745-20-52