04 Січ 2020
Невідомий Чехов

Дніпровська Центральна міська бібліотека та Регіональна спілка письменників Придніпров’я запрошують усіх бажаючих на літературну програму.

Антон Павлович Чехов - великий російський письменник, талановитий драматург, академік, лікар за професією. Найголовніше в його творчості - це те, що багато творів стали класикою світової літератури, а його п'єси ставляться в театрах по всьому світу.

Творчість Чехова тісно пов’язана з Україною. Навесні 1887 р. він подорожував Донецьким краєм. Літні місяці 1888 і 1889 pp. провів під Сумами, відвідав Гоголеві місця на Полтавщині і Харківщині. Люди і природа України зображені ним у повісті «Степ»; оповіданнях «Святий вночі», «Мрії», «Щастя», «Козак», «Людини у футлярі». Захоплювався «Кобзарем» Шевченка, знав і високо цінував творчість Котляревського, Карпенка-Карого, Кропивницького та ін. Листувався з Марією Заньковецькою.

«Україна мила і близька моєму серцю. Я люблю її літературу, музику, прекрасні пісні, сповнені чарівних мелодій. Я люблю український народ, що дав світу такого титана, як Тарас Шевченко».

Музеї Чехова відкрито в Сумах та Ялті.

Дата: 4 січня (субота)

Час: 12:00

Ведуча: Людмила Селищева

Адреса: вул. Воскресенська, 23, лекційна зала, 3-й поверх

Телефон: (056) 745 20 52

Вхід вільний