28 Груд 2019
Січень 2020

Шановні читачі, мешканці та гості міста, завітайте на масові заходи до бібліотеки у січні 2020 році.

4 січня
субота
12:00

Невідомий Чехов
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Ведуча: Людмила Селищева
Літературна програма
Лекційна зала, 3-й поверх

4 січня
субота
13:00
5 січня
неділя
13:00

Пісні співати – душу зігрівати
Клуб любителів співу
Ведучий: Георгій Скороход
Літературно-музична програма
Лекційна зала, 3-й поверх

5 січня
неділя
13:00

Урок малювання «Натюрморт»
Хобі-група «Натхнення»
Урок малювання від Наталі Федорець
Відділ мистецтв, 5-й поверх

5 січня
неділя
16:00

Різдво у рідному місті
Виступ гурту «Атма»
Літературно-музична програма
Лекційна зала, 3-й поверх

10 січня
п‘ятниця
17:00

«Прихована краса»
Кіноклуб в бібліотеці
Ведучий: Василь Возіян
Перегляд і обговорення фільму
Соціокультурний центр, 4-й поверх

11 січня
субота
11:00

Традиційна українська народна вишивка
Клуб вишивальниць Дніпра
Зустріч майстринь
Відділ мистецтв, 5-й поверх

11 січня
субота
12:00

«Дякую всім, хто згадує про мене…»
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Ведуча: Ніна Кулініченко
Літературно-музична програма до Міжнародного дня «Дякую»
Лекційна зала, 3-й поверх

11 січня
субота
16:00

«Звір»
Фестиваль «Нове британське кіно»
За підтримки АртХаус-Трафік
Перегляд фільму англійською мовою з українськими субтитрами
Етнокультурний центр, 6-й поверх

11 січня
субота
18:00

День подяки
Творча вітальня «Відлуння»
Ведуча: Наталя Бобко
Літературно-музична програма до Міжнародного дня «Спасибі!»
Соціокультурний центр, 4-й поверх

12 січня
неділя
13:00

Новорічні зустрічі з ювілярами
Цикл «Твої таланти, Дніпро»
Ведуча: Ніна Сонник
Літературно-музична програма
Лекційна зала, 3-й поверх

14 січня
вівторок
18:00

"На струнах серця"
Творча вітальня «Відлуння»
Ведуча: Наталя Бобко
Творчий вечір Сергія Полянського та Фелікса Гавриша
Лекційна зала, 3-й поверх

16 січня
четвер
18:00

"The Beatles"
Ведучий: Василь Возіян
Кінопоказ та обговорення фільму до Всесвітнього дня Бітлз
Соціокультурний центр, 4-й поверх

17 січня
п‘ятниця
17:00

«Вечори на хуторі біля Диканьки»
Кіноклуб в бібліотеці
Ведучий: Василь Возіян
Перегляд і обговорення фільму
Соціокультурний центр, 4-й поверх

17 січня
п’ятниця
17:00

«Віта і Вірджинія»
Фестиваль «Нове британське кіно»
За підтримки АртХаус-Трафік
Перегляд фільму англійською мовою з українськими субтитрами
Етнокультурний центр, 6-й поверх

18 січня
субота
12:00
18 січня
субота
16:00

«Зоопарк»
Фестиваль «Нове британське кіно»
За підтримки АртХаус-Трафік
Перегляд фільму англійською мовою з українськими субтитрами
Етнокультурний центр, 6-й поверх

19 січня
неділя
13:00

Вокальна музика бароко та ХІХ – ХХ століть
Виконавець: Олена Бондаренко (сопрано)
Літературно-музична програма
Лекційна зала, 3-й поверх

22 січня
середа
14:00

Соборна країна – навіки єдина
До Дня соборності України
Презентація книжкової виставки
Відділ галузевої літератури, 3-й поверх

23 січня
четвер
17:30

«Буремна хвиля»
Ведуча: Катерина Смаглій
Презентація книги-спогадів Джона Маккейна
Лекційна зала, 3-й поверх

24 січня
п‘ятниця
17:00

«Вас не було на місці»
Фестиваль «Нове британське кіно»
За підтримки АртХаус-Трафік
Перегляд фільму англійською мовою з українськими субтитрами
Етнокультурний центр, 6-й поверх

24 січня
п‘ятниця
17:00

«День бабака»
Кіноклуб в бібліотеці
Ведучий: Василь Возіян
Перегляд і обговорення фільму
Соціокультурний центр, 4-й поверх

25 січня
субота
11:00
25 січня
субота
12:00

Майстри слова та пісні
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Ведуча: Лариса Яворська
Вечір бардівської пісні
Лекційна зала, 3-й поверх

25 січня
субота
15:00

«Кому віддячити, що я іще живий?»
Творча вітальня «Відлуння»
Ведуча: Наталя Бобко
Літературно-музична програма пам’яті Володимира Висоцького
Лекційна зала, 3-й поверх

25 січня
субота
16:00

«Bafta: Британія. Коротко 2019»
Фестиваль «Нове британське кіно»
За підтримки АртХаус-Трафік
Перегляд фільму англійською мовою з українськими субтитрами
Етнокультурний центр, 6-й поверх

26 січня
неділя
12:00
26 січня
неділя
15:00

Ювілейна програма
210 років від дня народження Фридеріка Шопена
Виконавець: лауреат міжнародних конкурсів Гліб Адлуцький
Лекційна зала, 3-й поверх

28 січня
вівторок
13:00

100 років першій сцені України. 1920-2020
Презентація книжкової виставки від Тетяни Артеменко та перегляд фільмованих вистав
Відділ мистецтв, 5-й поверх

29 січня
середа
14:00

Герої Крут – наша слава, наша історія
До Дня пам’яті Героїв Крут
Презентація книжкової виставки
Відділ галузевої літератури, 3-й поверх

30 січня
четвер
13:00
30 січня
четвер
17:30

Крути. Історії героїв
Ведучий: Василь Возіян
Лекція та перегляд кінофільму «Крути 1918»
Соціокультурний центр, 4-й поверх

31 січня
п‘ятниця
17:00

«Кушать подано…або ресторани Дніпра»
Лекторій «Цікаве про рідний край»
Ведучий: історик, краєзнавець Максим Кавун
Краєзнавча лекція
Лекційна зала, 3-й поверх

Книжкова виставка
02 - 16
січня
Книжкова виставка
02 - 16
січня
Книжкова виставка
02 - 31
січня
Книжкова виставка
02 - 15
січня
Книжкова виставка
02 - 31
січня
Книжкова виставка
02 - 31
січня
Книжкова виставка
02 - 31
січня
Книжкова виставка
02 - 31
січня

Любіть красу своєї мови
Художня література та посібники з українського правопису
Соціокультурний центр, 4-й поверх

Книжкова виставка
02 - 31
січня
Книжкова виставка
02 - 31
січня
Книжкова виставка
02 - 31
січня
Книжкова виставка
02 - 31
січня
Книжкова виставка
02 - 31
січня
Книжкова виставка
02 - 31
січня
Книжкова виставка
02 - 31
січня
Книжкова виставка
02 - 31
січня
Книжкова виставка
02 - 31
січня
Книжкова виставка
02 - 31
січня

На хвилях українського мистецтва
Книги про творчість українських скульпторів
Соціокультурний центр, 4-й поверх

Книжкова виставка
02 - 31
січня
Книжкова виставка
02 - 31
січня
Книжкова виставка
02 - 31
січня

Веселих свят!
Тематична виставка художньої та галузевої літератури
Соціокультурний центр, 4-й поверх

Книжкова виставка
02 - 31
січня
Книжкова виставка
02 - 31
січня

Ювіляри місяця
Галина Уланова, Валентина Сєрова, Антон Чехов, Ісаак Дунаєвський, Елвіс Преслі
Відділ мистецтв, 5-й поверх

Книжкова виставка
02 - 25
січня
Книжкова виставка
02 - 31
січня
Книжкова виставка
02 - 31
січня

KINDERBUCHER
За підтримки Генерального Консульства Німеччини в Донецьку/Дніпрі та Гете-Інституту
Відділ мистецтв, 5-й поверх

Книжкова виставка
03 - 17
січня

Витязь української літератури
145 років від дня народження Василя Симоненка
Відділ художної літератури, 1-й поверх

Книжкова виставка
15 - 26
січня

100 років першій сцені України
Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка
Відділ мистецтв, 5-й поверх

Книжкова виставка
16 - 31
січня
Книжкова виставка
16 - 31
січня
Книжкова виставка
16 - 31
січня

Пам’яті жертв Голокосту
До Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту
Відділ галузевої літератури, 3-й поверх

Книжкова виставка
16 - 31
січня
Книжкова виставка
23 - 31
січня
Книжкова виставка
24 - 31
січня
щопонеділка
14:00

Героїко-патріотичний клуб «Пам’ять»
Літературно-музична програма
Лекційна зала, 3-й поверх

щочетверга
18:30

ENGLISH SPEAKING CLUB OSVITA
Розмовний клуб
Етнокультурний центр, 6-й поверх

щосуботи
14:00

Курси японської мови для продовжуючи
Розмовний клуб
Соціокультурний центр, 4-й поверх

щосуботи
11:00

Безкоштовні курси української мови
Лекції
Соціокультурний центр, 4-й поверх

Протягом місяця

Книжкові виставки та перегляди літератури
Усі відділи бібліотеки

Протягом місяця

Машина часу
експозиція ретро-оргтехніки
Соціокультурний центр, 4-й поверх

Протягом місяця

COW DESING BIENNALE 2019
Виставка конкурсних робіт
Всі поверхи бібліотеки

Протягом місяця

Доторкнутись до мистецтва
Виставка творчих робіт співробітників Центральної міської бібліотеки
Соціокультурний центр, 4-й поверх

Протягом місяця

Рік новий – казковий час
Виставка каліграфічних робіт студентів театрально-художнього коледжу
Соціокультурний центр, 4-й поверх

Протягом місяця

Зимові свята
Виставка графічних робіт студентів театрально-художнього коледжу
Соціокультурний центр, 4-й поверх

Протягом місяця

Дніпро – європейське місто
Виставка художніх робіт вихованців дитячої школи мистецтв № 4 ім. Бориса Гмирі
Відділ мистецтв, 5-й поверх

Протягом місяця

Творча спадщина
Виставка Геннадія Латишка
Відділ мистецтв, 5-й поверх

Протягом місяця

Територія розвитку талантів
Виставка новорічних творчих робіт учнів студії малюнку та дитячої ілюстрації
Відділ мистецтв, 5-й поверх

Протягом місяця

Виставковий проект: В тіні муру
В рамках Тижнів Німеччини в Україні, за підтримки Посольства Німеччини в Україні, Генерального Консульства Німеччини в Донецьку/Дніпрі та Гете-Інституту
Етнокультурний центр, 6-й поверх

Протягом місяця
Протягом місяця

З Україною в серці
Виставка малюнків учнів Дитячої художньої школи №1 (директор Миколай Хандога)
Етнокультурний центр, 6-й поверх

Увага!

В афіші можливі зміни.
З приводу заходів, які Вас зацікавили звертайтесь за телефонами:
(056) 740-38-75
(056) 745-20-52