10 Січ 2020
Нижньосаксонська земельна й університетська бібліотека в Геттінгені як взірець успішного симбіозу муніципальної та університетської бібліотеки

Пропонуємо до уваги читачів статтю "Нижньосаксонська земельна й університетська бібліотека в Геттінгені (Німеччина) як взірець успішного симбіозу муніципальної та університетської бібліотеки" (англійською мовою). Стаття співробітників відділу документів іноземними мовами Центральної міської бібліотеки Олени Степанюк і Тамари Кирпити, представлена на сторінках нового рецензованого журналу «University Library at a New Stage of Social Communications Development. Conference Proceedings», який підтримує політику відкритого доступу до наукових публікацій.

Робота була підготовлена для виступу на IV міжнародній конференції «University Library at a New Stage of Social Communications Development» (UniLibNSD), яка відбулась 3-4 жовтня 2019 року в м. Дніпро (Україна) на базі науково-технічної бібліотеки Дніпровського національного університету залізного транспорту імені академіка Лазаряна. На конференції обговорювалися останні досягнення в галузі бібліотечної та інформаційної справи. На сайті http://conflib.diit.edu.ua/Conf_univ_Library зібрані тези та презентації учасників конференції.

Ознайомитись зі статтею можна за посиланням.