18 Січ 2020
Нове британське кіно: "Зоопарк"

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх охочих на перегляд кінострічок в рамках фестивалю «Нове британське кіно».

19-й фестиваль організовує Британська Рада в Україні та кінодистриб’ютор «Артхаус Трафік». Програма фестивалю незмінно насичена – призери Канн, фаворити британських премій та фестивальні хіти.

 

«Зоопарк» (реж. К.МакАйвор, 97 хв., 2017)

Дата: 18 січня (субота)

Час: 16:00

Джордж Холл відкрив у Белфасті, столиці Північної Ірландії, справжній зоопарк. Це прекрасне місце, де з усіма тваринами обходилися завжди з турботою, були і хижаки як леви, гієни, ведмеді, і більш миролюбні тварини як жирафи або слони. Саме слоненя Бастер є улюбленцем сім'ї холів, особливо хлопчика Тома. Але в ті роки Великої Британії, як і всю планету, сколихнула Друга світова війна - і Джордж відплив воювати. За час його відсутності багато що змінилося - було навіть дано наказ убити всіх небезпечних тварин, що і було зроблено... Щоб захистити Бастера, Том вирішує заховати його у знайомої жінки разом з друзями. Це єдиний шанс для слоненяти на порятунок.

*Фільм демонструється в українській озвучці.

 

«Вас не було на місці» (реж. К.Лоуч, 100 хв., 2019)

Дата: 24 січня (п’ятниця)

Час: 17:00

Рікі, Еббі та їх двоє дітей живуть у Ньюкаслі. Це міцна сім'я, яка піклується один про одного. Рікі постійно змінює заробітки, а Еббі, яка любить свою роботу, піклується про стареньких. Попри довгу та старанну працю, вони розуміють, що у них ніколи не буде фінансової незалежності або власного будинку. Але їм випадає шанс – революція додатків пропонує Рікі золоту можливість. Вони з Еббі укладають парі. Вона продає свою машину, щоб Ріки міг купити новенький фургон і стати водієм, нарешті мати свій власний бізнес.

*Фільм демонструється в українській озвучці.

 

«Bafta: Британія. Коротко 2019» (2018)

Дата: 25 січня (субота)

Час: 16:00

Підбірка найкращик короткометражок від кращих режисерів Великої Британії.

*Фільми демонструється англійською мовою з українськими субтитрами.

 

Адреса: вул. Воскресенська, 23, Етнокультурний центр, 6 поверх

Вхід вільний.