17 Січ 2020
Вечір Бітлз

16 січня, у Всесвітній день легендарної групи «The Beatles», у соціокультурному центрі міської бібліотеки Дніпра відбувся кінопоказ фільму «Вчера». Захід супроводжувався тематичною книжковою інсталяцією.

Сюжет британського комедійно-драматичного музичного фільму режисера Денні Бойла «Вчора» (Yesterday) розгортається навколо молодого чоловіка на ім'я Джек Малик. Він - звичайний і нічим не примітний музикант, який давно залишив спроби побудувати успішну творчу кар'єру. Ще місяць тому він був справжнісіньким невдахою без будь-яких перспектив в музичній індустрії. Однак в один момент все перевертається з ніг на голову. Раптово з невдахи він перетворюється на суперзірку світового масштабу. Тепер його пісні слухають мільйони людей, а квитки на його виступи розкуповуються за лічені хвилини. Здавалося б, як він прийшов до такого успіху? У чому його секрет? Вся справа в тому, що після всесвітнього відключення електрики Джек виявився єдиною людиною в світі, хто знає про культову групу The Beatles. Тому він починає виконають їхні пісні, як свої власні.

Ведучий, наш партнер - голова кіноклубу «Неоліт» Сергій Клімчук після демонстрації запросив глядачів до обговорення кінострічки.

Приємно, що на заході були присутні люди різного віку, бітломани трьох поколінь! Люди прийшли сім’ями із своїми дітьми, підспівували пісні і ділились спогадами про часи, пов’язані із творчістю ліверпульської четвірки.

Фотозвіт