25 Трав 2014
Бардівська пісня у Центральній міській бібліотеці

Бардівська пісня протягом XX століття стала одним із популярних жанрів у всьому світі. А такі прізвища, як Б. Окуджава, Ю. Кукін, Ю. Візбор, В. Висоцький знають усі любителі авторської пісні на території колишнього Радянського союзу. Подарувати свято бардівської пісні дніпропетровцям вирішила Центральна міська бібліотека.

У неділю, 25 травня, у лекційному залі відбувся концерт відомого дніпропетровського барда, лауреата багатьох фестивалів, Івана Васильовича Шевченко.

У програмі заходу прозвучали пісні ХІХ, ХХ і ХХІ століття. Серед них гості свята почули романси, естрадні, бардівські та сучасні пісні. Крім Івана Шевченко виступив також талановитий дніпропетровський музикант Віктор Тетерін, який виконав відомі мелодії у сучасній обробці на електронній балалайці.  

  • Сьогодні ми спробували воскресити забуті пісні, дати їм нове дихання. Судячи з реакції публіки, думаю, що у нас це вийшло, - говорить Іван Шевченко.

Концерт чудово доповнила книжково-нотна виставка «Що за свято без співака».  Після завершення заходу усі бажаючі змогли у неформальній атмосфері поспілкуватися з відомим бардом.

Тимофій Федорець