01 Лют 2020
Лютий 2020

Шановні читачі, мешканці та гості міста, завітайте на масові заходи до бібліотеки у лютому 2020 році.

1 лютого
субота
12:00

Мистецтво – це нектар душі
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Ведуча: Людмила Селищева
Літературна програма, присвячена творчості Теодора Драйзера
Лекційна зала, 3-й поверх

1 лютого
субота
15:00

Звуки Всесвіту
Студентська філармонія в Центральній бібліотеці
Дніпропетровська академія музики ім. М. І. Глінки
Літературно-музична програма
Лекційна зала, 3-й поверх

1 лютого
субота
16:00

«Лайко: ром в космосі»
Єврофест: кіно для кожного
За підтримки АртХаус Трафік, Британської Ради та Cultural Bridges
Перегляд кінофільму мовою оригіналу з українськими субтитрами
Етнокультурний центр, 6-й поверх

2 лютого
неділя
12:00

Оксана Резанова «Моїм друзям»
Літературно-мистецька вітальня
Презентація нотної збірки дніпровської композиторки
Лекційна зала, 3-й поверх

2 лютого
неділя
13:00

Урок малювання «Натюрморт»
Хобі-група «Натхнення»
Урок малювання від Наталі Федорець
Відділ мистецтв, 5-й поверх

2 лютого
неділя
15:00

Співоча Україна
Клуб любителів співу
Ведучий: Георгій Скороход
Виступ ансамблю народної пісні «Зоряночка»
Лекційна зала, 3-й поверх

4 лютого
вівторок
18:00
5 лютого
середа
17:30

Любив до болю і людей, і землю…
Вечір пам’яті Олеся Завгороднього
Літературна програма до 80-річного ювілею письменника
Соціокультурний центр, 4-й поверх

6 лютого
четвер
18:00

Як створити свій сад
Лекторій з ландшафтного дизайну
Лекція від ландшафтного дизайнера Володимира Виборного
Соціокультурний центр, 4-й поверх

7 лютого
п’ятниця
12:00

«…Жизнь, как тишина осенняя, - подробна»
130 років від дня народження письменника, поета Бориса Пастернака
Огляд літератури від Олени Петренко
Відділ художної літератури, 1-й поверх

7 лютого
п’ятниця
17:00

«Вижити»
Кіноклуб в бібліотеці
Ведучий: Василь Возіян
Режисер: Френк Маршарлл
Перегляд і обговорення фільму
Соціокультурний центр, 4-й поверх

7 лютого
п’ятниця
19:00

DNIPRO BIOHAKER MEETUP #1
Лекція/воркшоп у Дніпрі про біохакінг та DIY bio
Лекційна зала, 3-й поверх

8 лютого
субота
11:00

Традиційна українська народна вишивка
Клуб вишивальниць Дніпра
Зустріч майстринь
Відділ мистецтв, 5-й поверх

8 лютого
субота
12:00

Де є любов, там є життя
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Ведуча: Алла Чернікова
Літературно-музична програма до Дня закоханих
Лекційна зала, 3-й поверх

8 лютого
субота
15:00

З любов’ю до України
Творчий вечір композитора Володимира Ярцева
Лекційна зала, 3-й поверх

8 лютого
субота
16:00

«Зимові мухи»
Єврофест: кіно для кожного
За підтримки АртХаус Трафік, Британської Ради та Cultural Bridges
Перегляд кінофільму мовою оригіналу з українськими субтитрами
Етнокультурний центр, 6-й поверх

9 лютого
неділя
11:00

Повернення кузінатри
Майстер-клас від психолога Андрія Шеніна
Соціокультурний центр, 4-й поверх

9 лютого
неділя
15:00

Диригент та диригентська майстерність
Лекція від народного артиста України Володимира Гаркуші
Лекційна зала, 3-й поверх

11 лютого
вівторок
16:00

Ви не уявляєте, яке це добро – Україна!
Модератор: Фідель Сухоніс
Пропам’ятна імпреза на честь громадського діяча української діаспори США Іларіона Хейлика
Соціокультурний центр, 4-й поверх

11 лютого
вівторок
18:00

Співає знову серце про любов
Творча вітальня «Відлуння»
Ведуча: Наталя Бобко
Літературно-музична програма до Дня закоханих
Соціокультурний центр, 4-й поверх

12 лютого
середа
11:00

Паперове серце
Листівка до Дня закоханих
Майстер-клас від Лілії Хомюк
Соціокультурний центр, 4-й поверх

12 лютого
середа
17:00

Сніжана Біла «Цукор на дні»
Ведучий: Василь Возіян
Презентація збірки віршів
Соціокультурний центр, 4-й поверх

14 лютого
п‘ятниця
12:00
14 лютого
п’ятниця
17:00

«Вічне сяйво чистого розуму»
Кіноклуб в бібліотеці
Ведучий: Василь Возіян
Режисер: Мішель Гондрі
Перегляд і обговорення фільму
Соціокультурний центр, 4-й поверх

15 лютого
субота
12:00
15 лютого
субота
15:00

Музика сердець
Студентська філармонія в Центральній бібліотеці
Дніпропетровська академія музики ім. М. І. Глінки
Літературно-музична програма
Лекційна зала, 3-й поверх

15 лютого
субота
16:00

«Чемпіони»
Єврофест: кіно для кожного
За підтримки АртХаус Трафік, Британської Ради та Cultural Bridges
Перегляд кінофільму мовою оригіналу з українськими субтитрами
Етнокультурний центр, 6-й поверх

15 лютого
субота
17:00

Вечір лампової поезії
Ведучий: Василь Возіян
Літературна програма
Соціокультурний центр, 4-й поверх

16 лютого
неділя
12:00

А літа – як життя
Літературно-мистецька вітальня
Ведуча: Світлана Кириченко
Пісенна творчість Олександра Білаша та Ігоря Поклада
Лекційна зала, 3-й поверх

16 лютого
неділя
15:00

Життя і творчість Бориса Пастернака та Вадима Шершневича
Цикл поетичних зустрічей "Поети срібного віку"
Ведучий: Георгій Філатов
Літературна програма
Соціокультурний центр, 4-й поверх

18 лютого
вівторок
18:00
19 лютого
середа
17:30

Микола Чабан «Афанасьевские фрески»
Презентація нової книги краєзнавця, письменника
Соціокультурний центр, 4-й поверх

20 лютого
четвер
13:00

На варті наших душ – небесна сотня
До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні
Виставка-презентація
Відділ художної літератури, 1-й поверх

20 лютого
четвер
18:00

Як створити свій сад
Лекторій з ландшафтного дизайну
Лекція від ландшафтного дизайнера Володимира Виборного
Соціокультурний центр, 4-й поверх

21 лютого
п’ятниця
17:00

«Крізь сніг»
Кіноклуб в бібліотеці
Ведучий: Василь Возіян
Режисер: Пон Джун Хо
Перегляд і обговорення фільму
Соціокультурний центр, 4-й поверх

22 лютого
субота
11:00
22 лютого
субота
12:00

Він та вона
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Творчий вечір Інни Радіновської
Лекційна зала, 3-й поверх

22 лютого
субота
14:00

Пам’яті Героїв Небесної Сотні
До Дня вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні
Презентація книжкової виставки
Відділ галузевої літератури, 3-й поверх

22 лютого
субота
15:00

“Ниточкой золотой…»
Творча вітальня «Відлуння»
Ведуча: Наталя Бобко
Літературно-музична програма до дня народження Володимира Ткача
Лекційна зала, 3-й поверх

22 лютого
субота
15:00

«Подвійна райдуга»
Спільно з Дніпропетровською обласною болгарською спільнотою «Роден къща»
Презентація українсько-болгарської збірки за присутності укладача Володимира Стафідова
Соціокультурний центр, 4-й поверх

22 лютого
субота
16:00

«Зжерті левами»
Єврофест: кіно для кожного
За підтримки АртХаус Трафік, Британської Ради та Cultural Bridges
Перегляд кінофільму мовою оригіналу з українськими субтитрами
Етнокультурний центр, 6-й поверх

23 лютого
неділя
11:00

Повернення кузінатри
Майстер-клас від психолога Андрія Шеніна
Соціокультурний центр, 4-й поверх

23 лютого
неділя
12:00

Музика торкається душі…
Дніпропетровська академія музики ім. М. І. Глінки
Концерт класу викладачів спеціалізації «Академічний спів» Худієнко Ю.М. та Ломаковича А.А.
Лекційна зала, 3-й поверх

23 лютого
неділя
14:00

Ліричні мелодії кохання у передчутті весни
Асоціація композиторів Дніпра
Ведуча: Лілія Бігєєва
Літературна програма
Лекційна зала, 3-й поверх

25 лютого
вівторок
11:00

«Хотіла б я піснею стати…»
До дня народження Лесі Українки
Презентація книжкової виставки від Анастасії Пашко
Соціокультурний центр, 4-й поверх

25 лютого
вівторок
18:30
28 лютого
п’ятниця
17:00

Головна вулиця міста: історія проспекту Дмитра Яворницького
Лекторій "Цікаве про рідний край"
Краєзнавча лекція від історика, краєзнавця Максима Кавуна
Лекційна зала, 3-й поверх

29 лютого
субота
11:00

Вигадуємо персонаж
Територія розвитку талантів
Майстер-клас з малювання дитячої ілюстрації від керівника студії малюнку та дитячої ілюстрації Юлії Литвиненко
Відділ мистецтв, 5-й поверх

29 лютого
субота
12:00

«Это была могучая нежность»
ГО «День Культури світу»
Літературно-музична композиція-присвята композитору Олександру Скрябіну
Лекційна зала, 3-й поверх

29 лютого
субота
13:00

Свято масляної
Літературна гра для молоді та юнацтва
Відділ художної літератури, 1-й поверх

29 лютого
субота
15:00

...І день цей, як дарунок часу!
Творча вітальня «Відлуння»
Ведуча: Наталя Бобко
Літературно-музична програма
Лекційна зала, 3-й поверх

29 лютого
субота
16:00

«Сини Данії»
Єврофест: кіно для кожного
За підтримки АртХаус Трафік, Британської Ради та Cultural Bridges
Перегляд кінофільму мовою оригіналу з українськими субтитрами
Етнокультурний центр, 6-й поверх

Книжкова виставка
01 - 15
лютого
Книжкова виставка
01 - 29
лютого

Книжкове серце
До Дня святого Валентина
Книжкова інсталяція
Відділ галузевої літератури, 3-й поверх

Книжкова виставка
01 - 29
лютого
Книжкова виставка
01 - 29
лютого
Книжкова виставка
01 - 29
лютого
Книжкова виставка
01 - 29
лютого

Любіть красу своєї мови
Художня література та посібники з українського правопису
Соціокультурний центр, 4-й поверх

Книжкова виставка
01 - 29
лютого
Книжкова виставка
01 - 29
лютого

Романтичні історії
Художня література до Дня закоханих
Соціокультурний центр, 4-й поверх

Книжкова виставка
01 - 29
лютого
Книжкова виставка
01 - 29
лютого
Книжкова виставка
01 - 29
лютого
Книжкова виставка
01 - 29
лютого
Книжкова виставка
01 - 29
лютого
Книжкова виставка
01 - 29
лютого
Книжкова виставка
01 - 29
лютого
Книжкова виставка
01 - 29
лютого

На хвилях українського мистецтва
Книги про творчість українських скульпторів
Соціокультурний центр, 4-й поверх

Книжкова виставка
01 - 29
лютого

Леся Українка
Виставка художньої літератури до 149-річчя від дня народження української поетеси
Соціокультурний центр, 4-й поверх

Книжкова виставка
01 - 29
лютого
Книжкова виставка
01 - 29
лютого

Дарунки відвідувачів
Виставка книг, подарованих бібліотеці
Соціокультурний центр, 4-й поверх

Книжкова виставка
01 - 29
лютого
Книжкова виставка
01 - 29
лютого
Книжкова виставка
01 - 29
лютого

Ювіляри місяця
Діана Петриненко, Клод Моне, Геннадій Гладков, Юрій Антонов, Георг Фрідріх Гендель
Відділ мистецтв, 5-й поверх

Книжкова виставка
01 - 29
лютого
Книжкова виставка
01 - 29
лютого

Вінок Шопену
210 років від дня народження Фридеріка Шопена, польського композитора
Відділ мистецтв, 5-й поверх

Книжкова виставка
01 - 29
лютого
Книжкова виставка
02 - 29
лютого

KINDERBUCHER
За підтримки Генерального Консульства Німеччини в Донецьку/Дніпрі та Гете-Інституту
Відділ мистецтв, 5-й поверх

Книжкова виставка
13 - 27
лютого

Сумно прожив життя
165 років від дня народження Всеволода Гаршина
Відділ художної літератури, 1-й поверх

Книжкова виставка
13 - 23
лютого

Пошук формули любові
Виставка літератури до Дня святого Валентина
Інформаційно-бібліографічний відділ, 2-й поверх

Книжкова виставка
16 - 29
лютого

Пам’яті Героїв Небесної Сотні
До Дня вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні
Відділ галузевої літератури, 3-й поверх

Книжкова виставка
17 - 29
лютого
Книжкова виставка
19 - 29
лютого
Книжкова виставка
20 - 29
лютого
Книжкова виставка
17 - 29
лютого
щопонеділка
14:00

Героїко-патріотичний клуб «Пам’ять»
Літературно-музична програма
Лекційна зала, 3-й поверх

щочетверга
18:30

ENGLISH SPEAKING CLUB OSVITA
Розмовний клуб
Етнокультурний центр, 6-й поверх

щосуботи
14:00

Курси японської мови для продовжуючи
Розмовний клуб
Соціокультурний центр, 4-й поверх

щосуботи
11:00

Безкоштовні курси української мови
Лекції
Соціокультурний центр, 4-й поверх

Протягом місяця

Книжкові виставки та перегляди літератури
Усі відділи бібліотеки

Протягом місяця

Машина часу
експозиція ретро-оргтехніки
Соціокультурний центр, 4-й поверх

Протягом місяця

COW DESING BIENNALE 2019
Виставка конкурсних робіт
Всі поверхи бібліотеки

Протягом місяця

Виставка Ахмада Альдуллі
Каліграфічні роботи сирійського майстра
Соціокультурний центр, 4-й поверх

Протягом місяця

Виставковий проект: В тіні муру
В рамках Тижнів Німеччини в Україні, за підтримки Посольства Німеччини в Україні, Генерального Консульства Німеччини в Донецьку/Дніпрі та Гете-Інституту
Етнокультурний центр, 6-й поверх

Увага!

В афіші можливі зміни.
З приводу заходів, які Вас зацікавили звертайтесь за телефонами:
(056) 740-38-75
(056) 745-20-52