27 Трав 2014
Студія «Розквіт» допомагає молодим авторам

З січня цього року у лекційному залі Центральної міської бібліотеки проходять засідання літературного клубу «Розквіт» («Расцвет»). Клуб було створено на базі Регіональної Спілки письменників Придніпров’я (РСПП) з ініціативи поетеси Любові Юр’ївни Томської. 

Метою даної студії є навчання професійному письменництву. Керівники студії допомагають пізнати основи віршописання (такі, як техніка, образність та ін). Тут кожен бажаючий може винести свої твори на суд письменників. Після прочитання відбуваються обговорення. 

Кожне заняття відвідує до 10 осіб – це як члени РСПП так і молоді літератори.  Але й такої кількості учасників достатньо для двогодинного засідання

  • Головне завдання нашої студії допомогти молодим авторам у їхній творчості. Показати помилки, адже іноді наші недоліки краще видно зі сторони. Перші свої роботи, зазвичай, молодим авторам легше прочитати у вузькому колі. До того ж у нашій студії присутні професійні письменники, які залюбки підкажуть, як можна покращити твір, - розповідає Любов Томська.

Крім, власне, вдосконалення творчості, клуб надає можливість молодим авторам за бажанням надрукувати свої творі у колективному журналі «Крила». Також на засіданнях можна дізнатися останні новини з літературного життя Дніпропетровська та України. Іноді на заняттях клубу відбуваються зустрічі з відомими письменниками Придніпров’я.

Клуб «Розквіт», не дивлячись на короткий термін свого існування, вже співпрацює з іншими літературними студіями Дніпропетровська, такими як «Вуглик» (студія Національного гірничого університету), та «Слово» (студія бібліотеки ім. М. Свєтлова). Час від часу відбуваються колективні виступи на різноманітних літературних майданчиках нашого міста.

Клуб «Розквіт» завжди радий новим авторам. Засідання проходять кожної четвертої суботи місяця у лекційному залі на третьому поверсі. Початок засідань о 12:00.

Тимофій Федорець