29 Трав 2014
Літо у бібліотеці стартує!

29 травня в Центральній міській бібліотеці відкрився сезон літніх розваг для дітей «Пригоди на канікулах». Бібліотекарі тепло зустріли учнів 4-х класів СШ № 134.

Подорож залами супроводжували завідувач  ВЕВІР Олександр Ошега та провідний бібліотекар Лариса Друбецька.

Пригоди розпочалися з відділу абонемента, де завідувач сектором Олена Ясинська-Богомол  ознайомила дітей з каталогами та з затишними куточками відділу. Особливі враження у малюків викликала «Ніч у книгосховищі». Трохи побешкетували, стали повноцінними читачами відділу.  А відпочивати сподобалося у «дитячому куточку». Кожен знайшов журнали та книги, які припали до душі.

З новими враженнями учні охоче продовжили подорож.

Наступна зупинка - «Biblioplay». І знову наших енергійних юних читачів захопив вир розваг. Ніби побували на річці з сильною течією та екстремальними викрутасами у грі на приставці Xbox 360 + Kinect «Kinect Adventures». Допомагала та спостерігала за екстремальними розвагами бібліотекар відділу Алла Сугробова.

Остання пригода чекала на учнів в Інтернет-центрі. Діти поринули у світ анімації разом з улюбленим мультфільмом «Маша та Ведмідь». А потім  із завідувачем відділу перевірили, як добре стежили за пригодами Маші.  Діти охоче відповідали на запитання вікторини, і довели, що й справді обожнюють персонажів цього мультиплікаційного серіалу.

Обмінялися гарним настроєм, ну і як же не сфотографуватися на пам'ять?!

Центральна міська бібліотека запрошує на зустріти літо разом!

Олександр Ошега