01 Черв 2014
Свято дитинства у Центральній міській бібліотеці

Першого червня весь світ святкує Міжнародний день захисту дітей. Долучилася до святкування і Центральна міська бібліотека. Для своїх маленьких відвідувачів колектив бібліотеки підготував цікаву святкову програму.

Розпочалося свято дитинства вже біля входу до Палацу книги. Біля самих дверей дітей зустрічали  щирі посмішки та весела музика. Першим етапом святкової програми стали  малюнки на асфальті. За двадцять хвилин талановиті дівчата і хлопчики прикрасили поріг бібліотеки чудовими малюнками. Батьки в цей час ознайомились з книжковою виставкою «Надія на щасливе майбутнє», яка присвячена Дню захисту дітей.

Після цього маленькі непосиди вирушили до читального залу № 2, де натрапили на справжній живий куточок – тут вони зустрілися з кольоровими папугами, а також ознайомилися з книжковою виставкою, присвяченою домашнім улюбленцям.

Наступним етапом програми стали Пустотливі посиденьки -  конкурс загадок. Усі учасники отримали солодкі подарунки.

Відразу ж після конкурсу діти  взяли участь у майстер-класі з орігамі. Малюки разом зі своїми батьками натхненно виготовляли журавлів та жабенят із кольорового паперу.

У Інтернет-центрі, куди діти вирушили далі, на них чекав приємний сюрприз – мультмайданчик. Гості свята отримали змогу переглянути мультфільм «Маша та Ведмідь». Після перегляду дітлахи з радістю відповідали на питання вікторини по мультфільму. І знову на юних відвідувачів чекали солодкі подарунки.

На завершення учасники свята вирушили до відділу Biblioplay, де досхочу награлися у рухливі ігри на платформі Xbox 360+Kinect. Не стояли осторонь і батьки, які залюбки розважалися зі своєю малечею.

  • Мені дуже сподобалось сьогоднішнє свято. Ці дві години минули для нас і наших дітей зовсім непомітно. Найбільше мене порадував підхід працівників бібліотеки до дітей. Головне, що діти не нудьгували і зовсім не втомилися. Ми обов’язково завітаємо сюди ще, - ділиться враженнями, учасниця програми, мати Ольга Леонідівна.

Наприкінці свята діти подякували працівникам бібліотеки, які в свою чергу були дуже вдячні малечі.  

  • Сьогодні у нас була дуже приємна публіка. Я люблю працювати з дітьми, з ними завжди цікаво. Ми зробили усе можливе, щоб діти пішли від нас задоволеними і захотіли повернутися ще, - розповідає співробітник відділу соціокультурної діяльності Лариса Друбецька.

Свято закінчилося. Однак ненадовго. За словами співробітників бібліотеки схожі програми будуть проходити протягом червня щонеділі.

  • Кожного тижня  для наших маленьких відвідувачів бібліотека підготувала цікаву програму. Крім того, що ми побачили сьогодні, будуть також настільні ігри – такі як «Твістер», «Монополія», «Ерудит». Якщо попередньо набереться достатня група дітей, ми влаштуємо квест бібліотекою, з різноманітними конкурсами і призами. Не варто забувати і про улюблені книжки, які будуть цікавими для дітей. Наші маленькі гості будуть познайомлені зі спеціальними виставками для юних читачів, - говорить завідуючий відділом Інтернет-Центр Олександр Ошега.

Тож використайте свій шанс цікаво і корисно провести літні канікули разом з Центральною міською бібліотекою.