29 Квіт 2020
#ЧитаємоРазом. Проєкт Центральної міської бібліотеки Дніпра. Уривки з книг

У період карантину Центральна міська бібліотека Дніпра не залишила своїх читачів наодинці і підтримала прихильників читання онлайн проєктами. Окрім конкурсів, нових статей, різноманітних цікавинок із світу літератури, було започатковано проєкт Центральної міської бібліотеки Дніпра. Уривки з книг - #ЧитаємоРазом.

Обираючи книгу завжди хочеться зазирнути у її світ і зрозуміти чи буде вона цікавою саме тобі, адже стилістика написання може взагалі не відповідати запиту чи настрою читача. #ЧитаємоРазом - відеопроєкт, спрямований на популяризацію читання та “рекламу” книг і творів, які є в бібліотечних фондах Центральної бібліотеки. Завдяки знайомству із певними книгами читач отримує можливість зрозуміти чи хоче він узяти книгу додому.

Наразі щотижня на сторінці Центральної бібліотеки Дніпра у соціальній мережі Facebook виходить нове відео. Уривки з книг читає бібліотекар відділу соціокультурної діяльності Валерія Багаєва.

Пріоритетом проєкту #ЧитаємоРазом є книги за напрямком художня література, написані українськими авторами чи видані українською мовою. Це відео-читання невеличких творів, уривків з книг, які відповідають частим запитам читачів, або мають добрі відгуки від досвідчених літераторів або є лауреатами літературних конкурсів та фестивалів.