01 Трав 2020
Вітаємо переможців конкурсу відеопоезії до ювілею Ліни Костенко

Конкурс відеопоезії Дніпровської Центральної міської бібліотеки до ювілею Ліни Костенко добіг фіналу. З 14 березня по 30 квітня  2020 року було отримано багато чудових робіт не лише від дніпрян, а й від жителів інших куточків України.

Щира вдячність кожному учаснику за чудову декламацію поетичних творів, за креативний підхід, за популяризацію творчості незрівняної Ліни Костенко. Визначити кращого з кращих було дуже складно, тому переможців обрано у трьох номінаціях.

Переможцем у номінації «Колективна творчість» стає Шкільна бібліотека ОКНЗ "Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст.", с. Софіївка Дніпропетровської області. (Вірші – «Страшні слова, коли вони мовчать» та «Життя іде і все без коректур...»).

Переможцем у номінації «Вустами дитини» стає Тимур Безрека, 7 років. смт Володимирівка Донецької області. (Вірш «Дід Ревіло»).

Переможецем у номінації «Прониклива декламація» стає Юлія Березовська, м. Дніпро. (Вірш «Між іншим»).

Спецвідзнаку отримує наймолодша учасниця конкурсу – дворічна Софійка Ушакова, м. Дніпро. Вірш «Польові дзвіночки». Особлива подяка матусі Олі, яка привчає свою дитину змалечку вивчати і любити українську поезію.

По закінченню карантину переможці отримають дипломи та пам’ятні подарунки. Щиро дякуємо учасникам, які не стали переможцями, але надіслали чудові відео роботи: Ганні Богданенко, Ріті Білик, Катерині Хмеленко, колективу Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Ці учасники отримають грамоти та солодкі подарунки.