25 Черв 2014
Молодь прямує до бібліотеки

Далеко не кожен мешканець нашого міста знає де знаходиться Центральна міська бібліотека. Покращити цю ситуацію вирішили працівники Палацу книги спільно з небайдужою творчою молоддю.

У середу, 25 червня, пройшла промоакція «Сліди до бібліотеки». Протягом години молоді люди за допомогою спеціальних макетів та фарби малювали білі сліди людських ніг, які ведуть від перехрестя пр. Карла Маркса і вулиці Леніна до головного входу Центральної міської бібліотеки. Організаторами виступили відділ абонементу та відділ електронних видань та Інтернет ресурсів.

  • Ідея акції виникла у нас два роки назад. Однак, за нагальними справами не було часу реалізувати одразу і вона забулася. Нещодавно ми її відродили. І вирішили запросити до її реалізації небайдужу молодь - наших молодих читачів, - розповідає завідуючий відділом електронних видань та Інтернет-ресурсів Олександр Ошега.

За словами організаторів проект був присвячений майбутньому Дню молоді. Окрім малювання слідів учасники за допомогою фарби залишали на асфальті електрону адресу бібліотеки: library.dp.ua. Долучилися до мистецької промоакції і звичайні перехожі, які з радістю створювали сліди і розпитували про ідею проекту.

- Мені дуже сподобалась дана акція. Вона цікава і творча, а головне корисна. Як для інших мешканців так і для мене. Раніше я не мала подібного досвіду малювання слідів, тепер маю. А будь який досвід може знадобитися в майбутньому, - жартує і ділиться враженнями учасниця заходу Аліна.

Тепер відшукати Центральну міську бібліотеку стало значно легше. Тож заходьте!