24 Черв 2014
Джерельна Петриківка

У грудні 2013 року Петриківському розпису було надано статус нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. Це й не дивно, адже він давно став візитною карткою України. Саме Дніпропетровщина є батьківщиною даного виду мистецтва.  Тож де як не в нашому місті можна сповна насолодиться найкращими роботами Петриківки.

У вівторок, 24 червня, у відділі документів  з питань мистецтв Центральної міської бібліотеки в рамках проекту «Міні-галерея живопису» відкрилася виставка «Джерельна Петриківка». Організаторами її стали відділ мистецтв ЦМБ спільно з громадською організацією «Дні культури світу».

  • На цій виставці представлені роботи найавторитетніших майстрів Петриківського розпису: Оришки Пилипенко, Параски Павленко, Надії Білокінь. Ці картини були надані нам з приватної колекції Падуна Володимира Макаровича, - розповідає завідуюча відділом мистецтв Наталія Звягіна.

Експозиція буде діяти до 31 липня. Ще одним приємним подарунком для любителів живопису стане вечір-презентація каталогу робіт майстрів петриківського розпису «Джерела», який відбудеться в липні. Точна дата заходу буде повідомлена згодом. Слідкуйте за новинами на нашому сайті: library.dp.ua