13 Серп 2014
Оскар для Центральної міської бібліотеки

Нещодавно завершився щорічний,  вже третій за рахунком, всеукраїнський відео-марафон «БібліоКіноФест 3». Ініціатором кінозмагання серед бібліотек традиційно виступила організація «Бібліоміст».

За словами організаторів цього року було подано 132 роботи – найбільше з часу створення фестивалю. Його результати оголосили 24 липня на урочистій церемонії нагородження в Києві під час національної ярмарки бібліотечних іновацій «Міст ваш!».

Перше місце в цьогорічному конкурсі посіла Дніпропетровська Центральна міська бібліотека за відеоролик «DneprLibrary -  мобільний додаток про бібліотеки та культурні заклади Дніпропетровська» .

- Це вже втретє ми подаємо свої роботи для участі у відео-марафоні «БібліоКіноФест». Перших два роки нам не щастило, однак третій фестиваль став успішним. Правду кажучи, особливих надій ми не плекали, проте  все ж вирішилли подати наш відеоролик. Перемога стала для нас приємною несподіванкою, - розповідає автор відеоролику Артем Земляний.

Окрім символічної золотої статуетки Оскар, та почесного сертифікату Центральна міська бібліотека отримала сучасну відеокамеру. Тож тепер варто очікувати нових відеоробіт.

- Такі успіхи звичайно надихають до нових звершень. Ідей дуже багато. Головне щоб вистачило часу для роботи над роликами. Не хочеться подавати на конкурс неякісний продукт. Після такого злету будемо намагатись підтримувати високий рівень, - говорить Артем Земляний.

Dneprlibrary – це багатофункціональний електронний додаток для Ipad/Iphone, який надає своїм користувачам можливість отримати корисну інформацію про Центральну міську бібліотеку та інші цікаві місця Дніпропетровська.

За допомогою цієї програми ви зможете:

- Отримати детальну інформацію про Центральну міську бібліотеку (контактні дані, опис відділів, заходів, проектів, місцезнаходження на мапі, тощо),

- Дізнатися про Топ-10 нових надходжень книг кожного місяця (користувачі мають змогу прочитати їх неповну версію),

- Отримати можливість інтерактивного спілкування з бібліотекою, завдяки якій ви можете залишити відгук, зробити замовлення книги (як електрону так і паперову версію, яку можна отримати безпосередньо в бібліотеці),

- Ознайомитись з культурною мапою Дніпропетровська (найбільш важливі культурні заклади нашого міста – бібліотеки, театри, кінотеатри, пам’ятники, фонтани, та інше).

Тимофій Федорець