13 Серп 2014
Все буде добре

Непростий період, у який потрапила наша країна,  іноді доводить людей майже до відчаю. Країною літають тривожні та негативні новини. Кожен наступний день стає страшним і непередбачуваним.

Полегшити ситуацію, по мірі власних можливостей, вирішили працівники відділу абонементу Центральної міської бібліотеки. 31 липня, на першому поверсі  бібліотеки відкрилася книжкова виставка «Все буде добре». До неї увійшли книги присвячені  психології, кулінарії, а також добрі та позитивні художні твори сучасних авторів.

-          Дуже часто наші читачі спілкуються в бібліотеці про останні події в країні. Думки і настрої різні. Багато негативу. Ми вирішили дещо заспокоїти, як себе, так і читачів цією виставкою. Ми хочемо щоб при вході до бібліотеки у відвідувачів відразу з’являлися приємні емоції. Навіть самі працівники нашого відділу отримали велике задоволення підбираючи цікаві роботи, - розповідає завідуюча відділом абонемент Олена Петренко.

За словами Олени Вікторівни,  першу книгу з виставки вже взяли почитати. Експозиція буде діяти до 31 серпня. Тож поспішайте!

Додамо, що продовжується збір книг та дитячих малюнків для поранених бійців української армії, що знаходяться у дніпропетровських лікарнях. Книги та малюнки просимо передавати в Центральну міську бібліотеку за адресою: вул. Леніна, 23 або в найближчу до Вашого дому міську бібліотеку. Координатор проекту: Лариса Іванівна Друбецкая, провідний бібліотекар Центральної міської бібліотеки, тел.: (056) 744 49 03, моб.: (066) 741 19 34.

Тимофій Федорець