13 Серп 2014
Виставка соціального плакату «The right to education»

«Освіта дає людям шанс розірвати порочне коло убогості, вона може зупинити дискримінацію, вона дає надію. Віднімаючи освіту у дитини, ви відбираєте цей шанс. Освіта - це фундамент, на якому росте і процвітає суспільство» - так говорять творці міжнародного проекту «Poster for tomorrow».

Нещодавно у Центральній міській бібліотеці відкрилася виставка соціального плакату «The right to education», присвячена праву кожної людини на освіту. До неї увійшли сто плакатів-фіналістів міжнародного конкурсу «Poster for tomorrow», який зібрав 2780 робіт дизайнерів із 88 країн світу.

Виставка  відвідала більше ніж 60 країн, і тепер з нею можна ознайомитись у нашому місті. Її відкриття стало можливим завдяки ініціативі голови дніпропетровської спілки дизайнерів Анатолія Мінько.

- Експозиція викликає живий інтерес у відвідувачів. Неодноразово протягом останніх днів ми з колегами бачимо на бібліотечних сходах людей, які із зацікавленням розглядають плакати. Серед робіт багато таких, над якими справді варто замислитися. Вони піднімають серйозні теми, такі як, наприклад, дискримінація людей без освіти, або причини через які дитина часто не може отримати освіту - ділиться враженнями завідуючий відділом Інтернет-центр ЦМБ Олександр Ошега.

З роботами виставки «The right to education» можна ознайомитись на стінах бібліотеки з першого по шостий поверх. Експозиція буде діяти до 31 серпня. Вхід вільний!

Тимофій Федорець