02 Жовт 2014
Конкурс буктрейлерів «Дніпро-бук - 2014»

З 1 вересня по 30 листопада 2014 року проводиться конкурс на кращий буктрейлер до творів письменників Дніпропетровщини. До участі у конкурсі запрошуються усі бажаючі віком від 16 років.

До розгляду приймаються буктрейлери, створені українською та російською мовами, тривалістю до 2,5 хвилин (разом із титрами). Заявки і твори надсилати до 30 листопада 2014 на електронну скриньку dniprobook@gmail.com з позначкою "На конкурс буктрейлерів "Дніпро-бук – 2014".

Посилання на буктрейлери будуть оприлюднені у мережі інтернет на сайтах Gorod.dp.ua, Library.dp.ua.

Метою Конкурсу є популяризація книгочитання шляхом залучення новітніх інформаційних технологій, заохочення бібліотечних працівників, вчителів, активних читачів до використання нових інформаційних технологій у своїй творчості, популяризація творчості письменників Дніпропетровська, формування почуття причетності до історії і культури рідного краю.

Ініціатором та організатором конкурсу є Дніпропетровська Центральна міська бібліотека та ІА «Міський сайт» Gorod.dp.ua, за підтримки управління культури та мистецтв міської ради м. Дніпропетровська.

Для оцінки надісланих на конкурс творів створено журі, до складу якого увійшли письменники і мовознавці України а також представники організаторів конкурсу.

Запрошуємо узяти участь у конкурсі буктрейлерів "Дніпро-бук – 2014"

З 1 вересня по 30 листопада 2014 року триває прийом робіт на конкурс буктрейлерів "Дніпро-бук – 2014".

Ініціатором та організатором конкурсу є Дніпропетровська Центральна міська бібліотека та ІА «Міський сайт» Gorod.dp.ua, за підтримки управління культури та мистецтв міської ради м. Дніпропетровська. Співорганізатор конкурсу – Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Метою конкурсу є популяризація книгочитання шляхом залучення новітніх інформаційних технологій, заохочення бібліотечних працівників, вчителів, активних читачів до використання нових інформаційних технологій у своїй творчості, популяризація творчості письменників Дніпропетровщини, формування почуття причетності до історії і культури рідного краю.

На конкурс приймаються буктрейлери на твори дніпропетровських авторів.

Конкурс проводиться у чотирьох номінаціях:

– "Класики рідного краю";

– "Сучасна проза";

– "Сучасна поезія":

– "Сучасні твори для дітей".

У конкурсі можуть брати участь всі бажаючі віком від 16 років (якщо буктрейлер створено колективом авторів, то куратор проекту або лідер групи мають бути не молодше 16 років).

До розгляду приймаються буктрейлери, створені українською та російською мовами, тривалістю до 2,5 хвилин (разом із титрами).

Автор (або колектив авторів) має право подавати довільну кількість буктрейлерів в кожній номінації.

Буктрейлер може бути виконаний у будь-якій техніці.

Автори буктрейлерів відповідають за дотримання норм авторського права та чинного законодавства.

Автор буктрейлеру надсилає на Конкурс анкету, яка містить:

– прізвище, ім’я, по батькові;

– дата народження;

– місце проживання;

– місце роботи/навчання;

– контактні телефони та e-mail

Якщо буктрейлер створено авторським колективом, то подаються дані куратора проекту і називаються імена всіх учасників.

Заявка повинна містити інформацію про сам буктрейлер, а саме:

– автор книги, її назва, рік і місце видання, видавництво;

– номінація, в якій висувається буктрейлер;

– вік аудиторії книги (дошкільний, молодший, середній або старший шкільний, молодь, дорослі);

– URL-посилання на буктрейлер на сервісі youtube.com

Наприкінці буктрейлера вказуються автор і назва книги, автор буктрейлера (або колектив).

В описі буктрейлера на сервісі youtube.com обов’язково вказується, що це відео подане на конкурс буктрейлерів "Дніпро-бук – 2014".

Надсилаючи роботу на конкурс, автор погоджується, що посилання на його відео (або копії із зазначенням авторства) будуть надані для користування бібліотекам і навчальним закладам з метою популяризації літератури і читання. Організатори також залишають за собою право розміщувати буктрейлери учасників на інших сайтах в мережі Інтернет (в тому числі в соціальних мережах).

Не розглядаються буктрейлери, які не відповідають конкурсним умовам, порушують законодавство України, носять антисоціальний характер, розпалюють расову, міжнаціональну, релігійну ворожнечу, містять нецензурні вирази, образливі або порнографічні матеріали тощо.

Заявки та анкети надсилаються з 1 вересня по 30 лмстопада 2014 р. на електронну скриньку організаторів (dniprobook@gmail.com) з позначкою "На конкурс буктрейлерів "Дніпро-бук – 2014"".

Посилання на буктрейлери будуть оприлюднені у мережі інтернет на сайтах Gorod.dp.ua, Library.dp.ua.

Довідково:

Пропонується створити буктрейлери на твори сучасників:

поезія – Сергій Андрєєв, Сергій Бурлаков, Григорій Гарченко, Олександр Завгородній, Павло Кашаєв, Юрій Кібець, Віктор Корж, Ростислав Маменко, Микола Миколаєнко, Віктор Невський, Людмила Некрасовська, Наталія Пірогова, Світлана Поливода, Олександр Ратнер, Леся Степовичка, Тимофій Федорець, Олена Швець-Васіна, Анатолій Шкляр;

проза – Віктор Веретенников, Олекса Вусик, Микола Карплюк, Олександра Кравченко, Сергій Лебідь, Володимир Луценко, Фідель Сухоніс, Микола Чабан, Юрій Шковира;

твори для дітей – Григорій Бідняк, Зінаїда Грієва, Еліна Заржицька, Катерина Каленіченко, Людмила Левченко, Юрій Лігун, Ірина Прокопенко;

фантастика, пригоди, детективи – Дмитро Бондаренко, Ян Валетов, Наталія Дев’ятко, Віталій Кривоніс, Віктор Савченко, Марина Туманова,

та інші наші земляки.

Умови конкурсу «Дніпро-бук - 2014»