01 Жовт 2014
Церемонія нагородження «Дніпропетровськ читає-2014»

Протягом літа проходив набір фотографій для щорічного четвертого за рахунком конкурсу «Дніпропетровськ читає-2014».  Організаторами його традиційно виступила Центральна міська бібліотека та портал gorod.dp.ua.

Нагадуємо, що цього року, до щорічної номінації  «Дніпропетровськ – місто, що читає» було додано ще дві нові: «Біліотека в кадрі»  на фото мало бути відображення цікавих моментів читання в Центральній міській бібліотеці та «Дніпропетровськ читає своїх» - повинен бути зображений читач з книгою дніпропетровського автора. У вересні журі підбивало результати.

У вівторок, 30 вересня, у Всеукраїнський день бібліотек у читальному залі № 1 ЦМБ відбулась урочиста церемонія нагородження переможців.

  • Цього року на конкурс надійшло 109 робіт, це рекордна кількість фотографій за роки його існування. Вибір був нелегким, між членами журі іноді виникали суперечки. Врешті-решт ми обрали 12 переможців, - говорить організатор конкурсу завідуючий відділом електронних видань та Інтернет-ресурсів Олександр Ошега.

Тож переможцями стали:

Номінація «Дніпропетровськ – місто що читає»

І місце - Анастасія Юшковська

ІІ місце - Мазуренко Людмила

ІІІ місце - Надєляєва Олександра

  • На нашому фото зображена наша донька Емма, яка читає на фоні краєвиду Дніпропетровська. Взагалі, це нормальна ситуація у нашій родині коли всі ми читаємо, особливо наш тато. Тож вмовити Емму сфотографуватися з книжкою було не важко. Я вдячна Богу і всім організаторам такого чудового конкурсу, - розповідає переможниця конкурсу в номінації «Дніпропетровськ – місто, що читає» Анастасія Юшковська.

Номінація «Бібліотека в кадрі»

І місце – Крутій Анастасія

ІІ місце – Дем’яненко Ольга

ІІІ місце – Надточій Аліна

- У конкурсі «Дніпропетровськ, місто що читає» я приймаю участь другий рік поспіль. Цього року ми з моєю подругою, вона ж була моделлю для моїх фотографій Єлизаветою Василенко, придумали багато цікавих ідей. На конкурс відправили кілька робіт. Мені дуже приємно, що одна з них здобула перемогу, - говорить переможниця в номінації «Бібліотека в кадрі» Анастасія Крутій.

Номінація «Дніпропетровськ читає своїх»

І місце – Денис Курбатов

ІІ місце – Ольга Кай

ІІІ місце – Сучкова Ольга

- Мені дуже сподобалась ідея конкурсу. Фото людини з книгою, в цьому щось є. Я обрала книгу Наталі Пірогової тому що, по-перше вона дуже талановита, як поет, до того ж  Наталя гарна людина. Хотілось зробити їй приємне. Окрім того, обкладинка її книги «Сонячне сплетіння» ідеально підходить під нічний Дніпропетровськ, - розповідає призер в номінації «Дніпропетровськ читає своїх» Ольга Кай.

Також не змогли обійти увагою ще кілька робіт, та нагородили заохочувальними призами:

Анна Горб – «Окупація»

Ксенія Яцук – «Читая сказки»

Кутакова Наталя – «Зачаровані книжкою»

Завітали на церемонію нагородження і письменники, чиї книги були зображені на фотографіях - Еліна Заржицька, Наталія Дев'ятко, Дмитро Бондаренко.

- Дуже приємно, що Центральна міська бібліотека, не соромиться, а навпаки, усіляко підтримує місцевих авторів. За це їй велика подяка. Я вдячний Денису Курбатову що моя книга потрапила на фотографію. Він вгадав зі знімком, мій твір це якраз сімейна драма, яку можна читати вдвох, родиною. Денис Курбатов - професійний фотограф, це одразу помітно. Коли він зробив це фото він надіслав його мені, воно припало мені до душі і я одразу поставив його на свою сторінку у фейсбуці, - говорить письменник Дмитро Бондаренко.

Усі переможці отримали подарунки від Центральної міської бібліотеки. Побачити найкращі роботи конкурсу «Дніпропетровськ читає -2014» ви можете на четвертому поверсі Центральної міської бібліотеки (вул. Леніна, 23).
 

                                                                                            Тимофій Федорець